13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Rapotice B po pauze nadělovaly

17

Fotbalisté Rapotic B dokázaly zlepšenou druhou půlí porazit poslední Jakubov 5:1

Oba týmy vstřelily po jedné brance

V úvodních minutách zápasu si domácí vytvořili několik slibných šancí, ale brankář Jakubova Klíma byl vždy připraven. Aktivnější domácí se však přeci jen dočkali ve 28. minutě, kdy se perfektní střelou trefil Radim Strašák. O minutu později byl vyloučen hostující Dostál, ale domácím tento moment příliš nepomohl. Hra byla plná nepřesností a i hosté se začali dostávat do šancí. Vyrovnání Jakubova však přišlo jako blesk z čistého nebe v závěru poločasu, kdy se po rychlém protiútoku prosadil Novák.

Domácí se po pauze rozstříleli

Hosté ve druhé půli nic nezabalili a hráli poměrně aktivně. Přesto postupem času rapotická rezerva získávala převahu a vytvářela si velké šance. Vedení na stranu domácích překlopil v 54. minutě Strašák. Poté byla k vidění pasáž, ve které se vyznamenali oba brankáři. Až v 71. minutě se z dorážky prosadil střídající Tomáš Laš. Poté se trefili ještě Škorpík a v závěru zápasu završil hattrick Radim Strašák. Domácí důležité utkání nakonec zvládli především díky produktivní druhé půli a připsali si velmi důležité tři body.

FC Rapotice B
Kolařík Aleš, vedoucí: V utkání jsme měli po většinu času převahu, ale hosty musím pochválit za to, že i ve druhé půli hráli aktivně a vytvořili si několik šancí. Dokonce za stavu 1:1 nastřelili tyč. My jsme však byli produktivnější, což nakonec utkání rozhodlo. Potvrdili jsme tři body z Třebenic, takže jsme velice spokojení. Navíc jsme se přiblížili do středu tabulky.

Z. Řepa [-] - R. Zezula [-] , J. Konečný [-] (46. M. Laš [-] ) , M. Škorpík [-] , M. Oščádal [-] , A. Chatrný [-] (62. T. Laš [-] ) , M. Laš [-] , P. Císař [-] , J. Dvořáček [-] , R. Strašák [-] , M. Dobeš [-]

Družstevník Jakubov
M. Klíma [-] - J. Dostál [-] - J. Novák [-] - D. Souček [-] - T. Pospíchal [-] , L. Branč [-] , P. Matušína [-] , T. Veselský [-] , M. Dunkler [-] , M. Chalupa [-] , T. Vrbka [-]

ŽK: 27. J. Dostál , 29. T. Veselský . ČK: 29. J. Dostál .
Hráči zápasu: R. Strašák .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: NOVOTNÝ František - KOLAŘÍK Aleš (N), LAŠ Milan (N).