25.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2014-2015

--

--

Svéradice poskočily ve Stodě na druhé místo!

0

Domácí nevyužili příležitosti se na hosty v tabulce více přiblížit, ti tak naopak poskočili již na průběžné druhé místo.

Duel byl od začátku vyrovnaný, přesto měli více ze hry hosté. Ti také jako první udeřili, když po pěkně kombinaci zakončil Roman Kába. Po půl hodině hry bylo na straně Svéradic ještě veseleji. Střelec se proměnil v nahrávače a doslova Vlastimilu Beránku připravil gól jako na zlatém podnose. Do poločasu se již žádnému z týmů skórem pohnout nepodařilo a diváci se tak mohli pouze dohadovat, jaké rozuzlení přinese druhá půle.

V té se opět jako první prosadil Vlastimil Beránek, když využil ke kombinaci Makovce. Ovšem rázem bylo vše jinak. Nejprve Michal Terber zužitkoval ve snížení centr Fořta a po chvilce to bylo pouze o gól, když Klásek posadil roh přímo na hlavu Tomáše Tlustého. Drama tak nakonec rozhodl až v jednaosmdesáté minutě Roman Kába, který se k brance prokombinoval s pomocí Prokopce.

TJ Slavoj Stod
Petr Chlíbec: „První poločas začal vyrovnaně, postupem času se ale hosté dostávali více do šancí a získávali převahu. Za stavu 0:3 jsme začali hrát my a snížili, ale srovnat už se nám nepodařilo.“

FK Svéradice
Miroslav Rambousek: „Utkán jsme měli po první půli dobře rozehrané, ještě jsme mohli vést více, ovšem ve druhém poločase jsme se z toho ještě pokusili udělat drama.“

L. Janča [-] - P. Karlíček [-] , M. Pešek [-] (82. D. Lihm [-] ) , T. Tlustý [-] , J. Múčka [-] - K. Výrut [-] , S. Klásek [-] , J. Hrdlička [-] , R. Lukášek [-] - M. Terber [-] (80. O. Hrdina [-] ) , M. Fořt [-]

M. Soukup [-] - Z. Prokopec [-] , M. Herout [-] , J. Vonášek [-] , J. Sova [-] - J. Lávička [-] (58. M. Chaloupka [-] ) , V. Brůha [-] , S. Makovec [-] , R. Kába [-] - P. Prokopec [-] (86. D. Klas [-] ) , V. Beránek [-]