26.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2014-2015

--

--

Chodová Planá udržela naději na záchranu!

0

Duel dvou aktuálně nejhorších týmů tabulky zvládli lépe domácí, kteří svému soupeři odskočili na rozdíl šesti bodů a na dostřel již mají týmy před sebou.

Do utkání vstoupil aktivněji domácí a odměnou jim byla dvacátá minuta, kdy Ivan Ryška ze své pravé strany přeběhl až na levou, kde si našel ve vápně balón a otevřel skóre. Jenže hosté brzy úder vrátili. Josef Kubina se po samostatné akci dostal až vápna, kde uspěl povedou střelou k tyči. Do kabin ale přeci jenom odcházeli spokojenější domácí. Ovčačik našel svou příhrou Pavla Chvala, který hlavou poslal míč do sítě do protipohybu Marcela.

Druhou půli odšpuntoval Tomáš Kabelák, který se z pravé strany přes dva protihráče dostal do vápna, nasadil kličku i vyběhnutému brankáři a ve velké rychlosti ještě prakticky z nulového úhlu míč zatočil do sítě. Definitivní pojistku pak svému týmu dodal Rudolf Ovčačik, když se po střele Kabeláka míč odrazil od tyče před vápno, kde ho záložník Plané jako levák pravou z první napálil přímo do šibenice. Hostům se ještě zásluhou Hrušky podařilo vybojovat penaltu, kterou proměnil Martin Brychcín, to ale již bylo z gólového výčtu vše.

TJ Slavoj Chodová Planá
Saša Suk: „Kluci předvedli opět velmi bojovný výkon, předčili jsme soupeře jednoduchou kombinační hrou.“

FK Staňkov
Milan Kuchařič: „Hráli jsme dobře, první poločas nám patřil, ale dostali jsme brzy gól a za stavu 1:1 jsme neproměnili šanci a naopak sami jsme opět inkasovali. Výsledkově jsme to nezvládli, děláme spoustu chyb a na branku se hrozně nadřeme.“

K. Petrželka [-] - A. Novák [-] , J. Abramčuk [-] , D. Hanko [-] (46. Z. Rolko [-] ) , Z. Kutička [-] - I. Ryška [-] , B. Soukup [-] , R. Ovčačík [-] , J. Plecitý [-] (85. V. Benedikt [-] ) , P. Chval [-] (60. L. Radil [-] ) - T. Kabelák [-]