10.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2018-2019

Lišov znovu vyhrál. Tentokrá pokořil Veselí nad Lužnicí

18

Ve Veselí se odehrálo zajímavé utkání

Na první branku si diváci počkal až závěr prvního poločasu

Do Veselí nad Lužnicí zavítalo největší překvapení této sezóny a to v podobě nováčka z Lišova. Utkání možná i trochu ovlivnila trochu horší kvalita hřiště, se kterým si v prvním poločase poradili lépe domácí hráči. Právě Veselí bylo v převaze a drželo míč na kopačkách a mírně Lišov přehrávalo, těm se naopak nedařilo držet aktivitu na obdobné úrovni. Lišov byl hodně motivovaný po vítězství v minulém kolem proti Sezimovo Ústí a chtělo znovu získat tři body. Z Veselí se ale nevozí lehko. Lišov přišel v úvodu zápasu kvůli zranění o zkušeného kapitána Bouchala. První branku utkání přinesl až závěr prvního poločasu, kdy Werner dobře vyhodnotil špatný odkop domácího brankáře a získal vedení pro svůj tým 0:1.

Převaha domácích zůstala nevyužita

Druhý poločas se vyvíjel podobně jako první. Domácí se tlačili do útoku a vytvořili si několik standartních situacích, které ovšem nedokázali proměnit a štěstí jim dnes v koncovce nepřálo. Po těchto šancích, které Lišov přežil bez újmy se pomalu a jistě blížil závěr zápasu a domácí museli vstřelit srovnávací branku. Otevřenější hry využil v 87.Mlýnek, který obral obránce o míč, obešel i brankáře a vsítil druhou branku 0:2. Domácí tak předvedli jistější výkon, ale ten jim body nepřinesl. Naopak hosté předvedli jeden ze svých horších výkonů této sezóny, ale vyhráli.

SK Lišov
Jiří Beneda- trenér: Zápas se nám tentokrát herně nepovedl, můžeme být spokojeni pouze s výsledkem utkání