10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

--

Horní Planá nezvládla druhý poločas

29

Souboj z dolní poloviny tabulky se odehrál v Horní Plané. Po vyrovnáném prvním poločase domácí celek nezvládl druhou část hry, především její závěrečnou desetiminutovku a schytal od svého soka nakonec šest branek.

První poločas skončil remízou

Úvod zápasu vyšel domácím skvěle. Hned po osmi minutách se trefil Marek Bednář 1:0. Domácím, ale vedení dlouho nevydrželo. Za hostující Kamenný Újezd vyrovnal Jiří Stegbauer 1:1. Pak se hra přelívala ze strany na stranu. Nakonec se do vedení dostali tentokrát hosté. Na 1:2 zvyšoval David Frnka. Ani hostům vedení dlouho nevydrželo a ještě před odchodem do kabin vyrovnal Vojtěch Ryneš 2:2. Tímto výsledkem i poločas skončil

Výborný závěr Kamenného Újezdu

Druhý poločas se domácí celek snažil strhnout vedení na svou stranu, ale stal se úplný opak. Hosty dostal do vedení Martin Sládek 2:3. Domácí celek se vrhl do útoku, a v poslední desetiminutovce úplně otevřel obranu. Toho hosté využili na výbornou. Nejprve se trefil Radek Soukup a bylo to 2:4. O chvíli později přidal dašlí branku hostí Aleš Černý a zvýšil už na 2:5. A poslední šestý úderal zasadil domácím Jiří Komberec 2:6. Hosté tak získali důležité body a v dalším kole čekají na svém hřišti tým Dolního Dvořiště. Horní Planou čeká těžký zapas v Boršově nad Vltavou.