26.kolo, Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Domácí i s dorostenci v sestavě zvládli poslední zápas sezony.

0

Domácí,kteří nastoupili do dnešního zápasu s několika dorostenci v základní sestavě,si poradili v posledním utkání sezony s oslabeným týmem hostí ze Sokola Kout na Šumavě v poměru 3:1.

Tým FC Dynamo Horšovský Týn přivítal v dnešním posledním utkání sezony na domácím hřišti již jistě sestupující tým TJ Sokol Kout na Šumavě.Oběma celkům v tomto zápase o nic nešlo a podle toho i zápas vypadal.Domácí skončí na 6 pozici a hosté na sestupové předposlední příčce.Zápas se nesl spíše v duchu přátelského utkání a i proto domácí využili tohoto zápasu k nasazení 8 dorostenců,kteří se objevili v sestavě.Na straně hostujícího celku naopak nastoupilo 5 hráčů z týmu B,jelikož je trápí široká marodka.Domácí chtěli hrát od začátku kombinační fotbal,což se jim dařilo hlavně z kraje utkání,kdy se dostali brzy do dvoubrankového vedení góly z 9 a 16 minuty,o které se postarali Tomáš Novák a Petr Vavřička krásnými trefami z dvaceti metrů.I hosté ale měli několik šancí,ale nevyužili je.Pak ale domácí malinko zvolnili,na čemž se podepsalo zřejmě i velmi letní počasí,které panovalo a hosté se dostali zpět do zápasu,kdy se jim ještě do přestávky podařilo snížit zásluhou Vojtěcha Krále a to ve 40 minutě utkání.I ve druhém poločase utkání se snažili domácí o aktivní kombinační hru.Poslali na hřiště čerstvou sílu v podobě Davida Hauslera,který vystřídal Tomáše Nováka.V 55 minutě zápasu střídali domácí podruhé,kdy Davida Macha vystřídal Ladislav Votava a v 65 minutě využili domácí poslední střídání.Za Lukáše Solfronka přišel na závěr utkání Vojtěch Vaněk.Hosté rovněž využili střídání,kdy se do hry dostal Petr Kasner.Aktivita domácích přinesla ovoce v 68 minutě,kdy vstřelili uklidňující branku na 3:1,jejímž autorem byl Lukáš Černý.Do konce utkání se již skóre neměnilo a tak si domácí ve svém posledním zápase připsali proti oslabenému týmu hostí plný počet bodů po výsledku 3:1.

FC Dynamo Horšovský Týn B
Václav Kopejtko: Těžko hodnotit tento zápas, hosté přijeli asi již rezignovaně,protože sestupují.Zápas se nesl spíše v duchu přátelského utkání,proto jsme nasadili do sestavy 8 dorostenců.

TJ Sokol Kout na Šumavě
Tomáš Procházka: Nastoupili jsme s pěti hráči B týmu,jelikož nás trápí rozsáhlá marodka.Měli jsme několik slibných šancí,ale nepodařilo se nám je využít.Domácí ale byli fotbalovější,proto vyhráli.

J. Čížek [-] - J. Tauber [-] , K. Kralovec [-] , D. Mach [-] (55. L. Votava [-] ) , V. Šperl [-] - T. Novák [-] (45. D. Hausler [-] ) , L. Černý [-] , P. Vavřička [-] , Z. Rubáš [-] - D. Mathauser [-] , L. Solfronk [-] (65. V. Vaněk [-] )

R. Švec [-] - J. Smolík [-] , M. Vurský [-] , A. Pech [-] , V. Kohl [-] - V. Král [-] , L. Zelinka [-] , M. Kadlec [-] , P. Kounovský [-] - O. Beneš [-] , J. Kohel [-]

Hráči zápasu: L. Černý .
Místo: Plzeňská ul..