20.kolo, Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Dva střelci rozstříleli temperamentní SK Ježovy

0

Před pouhými dvaceti diváky v Ježovech se ve střetnutí s domácím SK prosadili dva střelci Okuly Nýrsko - Daniel Kopecký vsítil dvě branky, Michal Škvarenina hned tři a ani dva překvapivé a rychlé údery domácích nepomohly Ježovům k tomu, aby se zkušenějšími hosty dokázaly držet krok. Po zásluze tak vyhráli favorizovaní hosté 5:2.

Přestože paradoxně do vedení šli domácí, a to brankou Richarda pytelky v 26. minutě, hosté po inkasování branky přebrali zkušeně otěže zkušenějšího celku tabulky a dokázali domácím Ježovům nasázet dvě branky, přičemž za hostující nýrskou Okulu stříleli jen dva ostrostřelci.

Za nerozhodného stavu se šlo do kabin

Přestože hostující rezervní tým Okuly byl jasným favoritem, do vedení šli díky střelci Pytelkovi domácí, ale hosté bleskurychle ve 37. minutě vyrovnali brankou Daniela Kopeckého. Do kabin se tedy šlo pro domácí za poměrně příznivého stavu 1:1.

Rozhodující byly tři branky Škvareniny

Do druhého poločasu po pěti minutách udeřil Michal Škvarenina, který dosáhl hattricku, jelikož v 67. a 74. minutě uštědřil domácím další dvě branky a když druhý hostující střelec Daniel Kopecký jedenáct minut před koncem zvýšil na 1:5, bylo jasné, že rezerva Nýrska s přehledem v Ježovech vyhraje. A nic na tom nezměnila ani branka domácího Michala šticha šest minut před koncem.

SK Ježovy
Michal Štich, autor domácí branky: "Hosté jsou silným týmem hrajícím v první pětce, my hrajeme fotbal pro radost, takříkajíc dohrát a dát si pivo a klobásku. Nebylo by možné naši úroveň srovnávat, přesto myslím, že jsme je alespoň v prvním poločase trochu potrápili."

FK Okula Nýrsko B
Michal Škvarenina, autor hostující branky: "Vyhráli jsme potom, co jsme začali využívat šance. To že jsem dal hattrick? Důležitější je, že jsme jako tým vyhráli."