25.kolo, Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

Přestřelka v Nýrsku

0

Hned devět gólu mohli vidět fanoušci v Nýrsku

Utkání hrané v exibičním tempu, nebyla udělena ani jedna karta a útoky jasně předčili obrany, kdy šance střídala šanci . Vyrovnaný první poločas přinesl nerozhodný výsledek 2:2. Ve druhém poločase byli o gól produktivnější hosté. Vítěznou branku vstřelil hostující Novák. V utkání nejvíce zářil Bolešinský útočník Petr Roháč, který vsítil hned tři góly

FK Okula Nýrsko B
Jindřich Toman- vedoucí Nýrska: V utkání jsme nepodali dobrý výkon. Hosté vyhráli zaslouženě.

SK Bolešiny B
Šmolc- trenér Bolešin: V zápase jsme byli střelecky úspěšnější, dařilo se hlavně Petru Roháčovi, který vstřelil hattrick

V. Loskot [-] - J. Martínek [-] , J. Hvězda [-] , J. Ritschel [-] , M. Bastl [-] - J. Toman [-] , P. Taušek [-] , T. Bureš [-] , M. Šlehofer [-] - M. Škvarenina [-] , L. Korschinký [-]

M. Varga [-] - J. Jonáš [-] , R. Farný [-] , J. Novák [-] , P. Bošek [-] - F. Hlaváč [-] , T. Novák [-] , V. Hromada [-] , D. Matoušek [-] , T. Stupka [-] - P. Roháč [-]