16.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Třinácté Mladotice si vyšláply na čtvrté Kožlany!

0

V dohrávce šestnáctého kola došlo k malému překvapní, když domácí Mladotice dokázaly vyzrát na čtvrtý tým soutěže z Kožlan.

Utkání rozehráli lépe domácí a po zásluze se i dostali do vedení. Po necelých deseti minutách hry napřáhl z hranice vápna Petr Kučera a i s přispěním teče jednoho z bránících hráčů poslal svůj tým do vedení. Po inkasované brance se hosté probudili a po půl hodince hry bylo srovnáno. Václav Hora si naskočil na centr a hlavou poslal kulatý míč do sítě přesně do protipohybu Koudeleho.

Druhý poločas byl jako přes kopírák. Domácí se opět dostali do rychlého vedení, o které znovu přišli. Ale pojďme hezky popořadě. Mladotice v padesáté minutě pěkně rozehrály standardní situaci, kterou zakončil povedenou střelou Otakar Krofta. Body se však nakonec přeci jenom dělily. Hostům totiž vyšlo střídání, když na druhý poločas nastoupil Ladislav Štrunc a po předchozí střele do tyče dokázal dopravit míč na místo určení.

To však bylo ze strany čtvrtých Kožlan vše. Domácí svůj výkon dovedli přetavit ve výhru v penaltách 4:3 a podobně jako na podzim tak se stejným soupeřem vítězí.

TJ Sokol Mladotice
Zdeněk Kučera: „Měli jsme na vítězství, ale naší blbostí jsme přišli o tři body. Podle průběhu jsme měli získat tři, ale i za dva jsme rádi.“

TJ Olympie Kožlany
Jiří Švamberg: „My jsme si opět potvrdili, že na Mladotice neumíme. Od začátku nás předčili důrazem, dobře nás napadali a tím si vybojovali i první gól. Po něm jsme se zlepšili, ale do šancí jsme se příliš nedostávali. Druhý poločas nebyl z obou stran úplně ideální, navíc jsme opět poměrně lacino inkasovali. Pak to již bylo jen o naší snaze vyrovnat, to se nám povedlo, ovšem penalty dopadly jak dopadly.“

P. Koudele [-] - R. Kučera [-] , P. Berka [-] , F. Krofta [-] , T. Kučera [-] - O. Jánský [-] , O. Krofta [-] , T. Randa [-] , P. Kučera [-] - Z. Berka [-] (55. V. Sebránek [-] ) , Z. Slach [-]

O. Kozler [-] - M. Beneš [-] (86. M. Šofranko [-] ) , J. Švamberg [-] , T. Hurt [-] , V. Lehner [-] - J. Vlček [-] , V. Hora [-] , T. Vacín [-] (46. L. Štrunc [-] ) , J. Koura [-] - V. Švamberg [-] , T. Kříž [-]