19.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Lídr z Třemošné s Vejprnicemi nezaváhal!

0

Třemešná se po porážce hutě odpoutala na prvním místě, pomohly jí k tom utři body ze zápasu s Vejprnicemi, které brala za vítězství 3:0.

První poločas patřil domácím. Hosté si příliš šancí nevypracovali, ovšem ani domácí se ne a ne prosadit. Nakonec se síť rozvlnila v pětatřicáté minutě po hrubce obrany Vejprnic. Třemošná totiž vystihla přihrávku mezi obráncem a stoperem, dílo zkázy pro hosty dokončil Václav  Eisenhammer.

Druhý poločas začal tam, kde jeho předchůdce skončil. Václav Eisenhammer si zpracoval balón z pravé strany, zbavil se obránce a umístěnou ranou k tyči dodal na domácí kopačky klid. Definitivní pojistku přidali domácí z pokutového kopu po faulu na Čechuru. Úspěšným exekutorem byl Tomáš Rusňák. Domácí tak mohou slavit pozici lídra s tříbodovým náskokem, naopak hosté se již musejí dívat na přibližující se jedenáctou Trnovou.

TJ Tatran Třemošná
Tomáš Eisenhammer: „Hráli jsme dobře, soupeř neměl moc šancí, po většinu utkání jsme kontrolovali hru.“

SK Slavia Vejprnice B
Jiří Krištof: „Rozhodla velká individuální chyba v prvním poločase. Ve druhém nás přehráli, třetí gól již byla vymyšlená penalta, ale tolik už to nerozhodla. Domácí zdobila velká fotbalovost, my spíše bojovali. Vítězství si Třemešná zaslouží.“

J. Körner [-] - J. Vurm [-] , T. Eisenhammer [-] , P. Strnad [-] , L. Vít [-] - J. Dobrý [-] , V. Čechura [-] , A. Korecký [-] , V. Vrba [-] (70. L. Radič [-] ) - L. Randa [-] (60. T. Rusňák [-] ) , V. Eisenhammer [-] (85. R. Hilgart [-] )

M. Loužecký [-] - L. Míčko [-] , P. Loužecký [-] , J. Bernard [-] (65. K. Stuchl st. [-] ) , J. Guldán [-] (75. J. Rollinger [-] ) - M. Hrubý [-] (55. D. Mrázek [-] ) , D. Takáč [-] , T. Motyka [-] , O. Herzog [-] - M. Havlas [-] , F. Loukota [-] (60. R. Katona [-] )