21.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Heřmanova Huť padla v Dolní Bělé!

0

Druhý tým tabulky i vinou řady zranění opět neuspěl, na první Třemošnou se tak bodový rozdíl znovu zvětšil, naopak domácí stále stíhají jedenáctou Trnovou.

Utkání začalo dle papírových předpokladů, do vedení se dostali hosté. Po faulu na Martina Posledního ukázal sudí k velké domácí nelibosti na značku pokutového kopu a bezpečně nabídnutou příležitost využil Martin Veselovský. Hra nadále pokračovat s mírnou převahou Dolní Bělé, ovšem bez gólových momentů. S těmi se roztrhl pytel až v závěru poločasu a domácí spustili nevídanou kanonádu. Po půl hodině hry totiž  srovnal krok ve skóre Tomáš Bušek a za dalších pět minut dokonce dokonal obrat Pavel Kaprál. Aby toho nebylo na Heřmanovu Huť málo, přidal ještě třetí trefu svého týmu David Koudela a fanoušci o přestávce začali tušit, že tento zápas by pro ně mohl dopadnout skvěle.

Tyto představy ještě umocnil po čtvrt hodince ve druhém poločase Lukáš Pešička, jenž zvýšil již na rozdíl tří branek. Jiskřičku naděje vykřesal snížením  Jakub Poslední, který dostal pěknou přihrávku za obranu a šikovně obstřelil gólmana, ovšem poslední slovo měli domácí, na konečných 5:2 totiž upravil Tomáš Bušek.

TJ Sokol Dolní Bělá
Lukáš Matoušík: „Hosté šli do vedení po vymyšlené penaltě, naštěstí jsme vzápětí vyrovnali a navíc samí měli kopat penaltu. I tak jsme ale skóre dokázali otočit a ve druhém poločase již byli lepší.“