17.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Remíza 1:1 a penalty na hřišti v Pňovanech

0

90. minut nestačilo k tomu, aby se rozhodlo kdo si ponechá 3 body na své straně. Na řadu musely penalty, ve kterých kralovaly Pňovany.

V zápase se po většinu času nedělo nic. Oba týmy se soustředily hlavně na obrannou práci a brankaři na to, aby nedostali gól.

Pňovany i Sulkov se dobře připravily

Většina míčů létala vzduchem, nějaké pěkně kombinace jsme se nedočkali. Ale hráči Pňovan hráli přesně to, co potřebovali - BODY. Na záda jim totiž stále dýchají Kozolupy, které v tomto kole vyhrály a dokonce na malou chvíli i přeskočily Pňovany. První poločas tedy gól nenabídl a všem proběhlo hlavou, že pokud by se hra nezměnila, mohlo by dojít na pokutové kopy.

Oba týmy po jednom gólu

Druhý poločas nabídl jednu branku na každé straně. Ze hry bylo znát, že jak domácí tak hosté hrají jednoznačně na remízu. Opět bylo vše soustředěno na obranu, maximálně zálohu. Zápas tedy skončil 1:1 a trenéři obou mužstev museli vymyslet, kdo bude kopat PK.

Pňovany dokázaly vyhrát tento duel

V poměru 5:3 vyhráli domácí a zajistili si tak důležité body. V tabulce se tedy pozice nemění.