19.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Otřepaná výhra pouze o jednu branku

0

I takto se dá zhodnotit zápas týmů ze středu tabulky. Souboj devátého se sedmým celkem nakonec vyzněl lépe pro domácí, kteří dokázali porazit svého soupeře 2:1

Ze začátku byli ale lepší hosté

Aktivnější a hlavně daleko více přamýšleli, když tvořili na hřišti pohledné kombinace. Zápas probíhal celkem v poklidu a hosté si balon uživali mnohem více než domácí. Jasné to ale zdaleka nebylo. I když se dostali do vedení (hosté), domácí se snažili o vyrovnávací gól ze všech sil. Bohužel do poločasu jsme neměli možnost uvidět další gól.

Domácí dokonali obrat a "sebrali" tak výhru Hunčicím

V prlběhu druhého poločasu jsme měli možnost vidět pár tutovek, ovšem ani jedna na obou stranách neskončila gólem.

Přesouváme se do druhé části poločasu, která byla mnohem více zábavnější, jelikož jsme se konečně dočkali vytouženého gólu.
A nebyl to pouze jeden gól, nýbrž dokonce dva!

V zvěrečné desetiminutovce se domácí dostali do výborné pozice, ze které bylo snadné skórovat a vyrovnávací brankou by se posunuli výrazně k Pňovanům!
Nakonec se povedl obrat a domácí doslova sebrali 3 body Hunčicím!

Zároveň se tak z desátého místa posunuli na deváté a předběhli tak Pňovany, které prohráli s Kunějovicemi 4:1.