23.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Vladislav zvítězila v Chlístově v nastavení

10

Fotbalisté Chlístova  v domácím zápase přišli v závěru zápasu o dlouhotrvající neporazitelnost, když podlehli Vladislavi 1:2

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Ve třiadvacátém kole Chlístov na domácím hřišti přivítal soupeře z Vladislavi. Tentokrát se domácím nepovedl vůbec začátek. Hned ve 3. minutě vyprodukovali chybnou přihrávku ve středu hřiště a následně chybovali v obraně, což mělo za následek, že se do vyložené šance dostal Vyletěl Petr. S nabídnutou šancí si poradil úplně s přehledem, kolem golmana poslal míč do domácí branky a zajistil vedení pro hosty. V prvních deseti minutách se domácí hledali a nedařila se jim kombinace. Následně se však dostali do tempa a postupem času byli lepším mužstvem na hřišti. Vypracovali si několik vyložených brankových příležitostí. V probíhající 29. minutě domácí využili špatného výkopu hostujícího golmana. Na středu hřiště jeho chybnou rozehrávku zachytil Michal Rygl, který poslal míč na Hrušku, který se pohyboval na hrotu a tento s přehledem srovnal skóre na 1:1. V poslední čtvrthodině byly k vidění šance na obou stranách, ale ani jedno z mužstev vypracované šance nedokázalo brankově proměnit. Do kabin se šlo tedy za nerozhodného stavu.

Hosté v nastavení vybojovali všechny body

Ve druhém poločase nebyl k vidění žádný pohledný fotbal, ale i tak se oba soupeři dostávali do velkého množství brankových příležitostí. Jen díky perfektním zákrokům obou golmanů a nebo špatnému zakončení hráčů, kteří se dostávali do šancí stále na ukazateli skóre svítilo 1:1. K rozhodnutí zápasu však došlo až v 90. minutě, kdy hosté zahrávali rohový kop. V malém vápně domácí nepohlídali Petra Otrubu, který tělem posunul míč do domácí branky a zařídil tak zisk všech tří bodů pro soupeře.

SK Slavia Chlístov
Špaček Milan, trenér: Prohra brankou v poslední minutě zamrzí, ale pokud nebudeme proměňovat i ty nejvyloženější šance, které si vypracujeme, tak jako tomu bylo v tomto utkání, tak prostě vyhrát nemůžeme.

J. Krul [-] - M. Svoboda [-] , D. Brestovský [-] , L. Hrbáček [-] - J. Pokorný [-] , Z. Nováček [-] , K. Kocmánek [-] , M. Rygl [-] , T. Kuchařík [-] (79. P. Brestovský [-] ) - P. Špaček [-] , R. Hruška [-] -