19.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Šebkovice B vezou výhru z Moravských Budějovic B

15. P. Stark , 47. P. Stark - 3. P. Hrůza , 7. P. Durda , 56. J. Holčapek (p.)
13

Moravské Budějovice B na svém hřišti nestačily na Šebkovice B  když podlehly 2:3

Hosté měli skvělý nástup

V souboji dvou rezervních týmů přivítaly Moravské Budějovice celek z Šebkovic které v posledním domácím zápase nečekaně prohrál s předposledním Jakubovem 3:2.Na podzim se radovaly z výhry 4:3 Šebkovice. Hosté si nemohli přát lepší začátek. Hned ve 3. minutě využil nepřesnost v domácí obraně Pavel Hrůza a poslal hosty do vedení 0:1. A v 7. minutě bylo ještě lépe, když na 0:2 zvyšoval Petr Durda. Domácí se ale brzy vzpamatoval a v 15. minutě snížil na 1:2 Pavel Stark. Nakonec tak i první první půle skončila.

Hosté si výhru vzít nenechali

Vstup do druhého poločasu měl tentokrát lepší domácí celek. Ve 47. minutě totiž dokázal vyrovnat svou druhou brankou v zápase Pavel Štork - 2:2. Jenže radost z gólu netrvala dlouho, protože byla v 56. minutě nabídnuta penalta, kterou proměnil Josef Holčapek - 2:3. Jak se později ukázalo, byla to poslední branka v zápase.

SK Moravské Budějovice B
J. Jelínek [-] - P. Benda [-] , T. Michal [-] , O. Nedvědický [-] , J. Povolný [-] (46. J. Horecký [-] ) - M. Černý [-] (46. K. Svoboda [-] ) , Z. Škoda [-] , R. Jelínek [-] (46. D. Puchnar [-] ) , M. Buďa [-] , P. Stark [-] - J. Kvapil [-]

TJ Sokol Šebkovice B
J. Pitour [-] - D. Kašpárek [-] , E. Pelckmans [-] , P. Hrůza [-] , P. Durda [-] , R. Svoboda [-] , M. Roupec [-] , Z. Eberl [-] , P. Konvalinka [-] , J. Holčapek [-] , J. Fejta [-]

ŽK: 56. J. Jelínek .
Hráči zápasu: P. Hrůza .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - STARK Pavel (N), PAŘÍZEK Martin (N).