24.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Studenec si poradil s Radoticemi

35. M. Kříž , 45. M. Dufek , 48. M. Mrňa (p.) , 76. K. Mrňa , 78. M. Mrňa (p.) , 79. F. Komárek , 87. M. Kříž - 26. J. Tengeri , 85. V. Liška (p.)
11

Studenec si na svém hřišti připsal další body a zůstává na jaře v domácím prostředí neporažen

Domácí otočili vývoj zápasu ve svůj prospěch

První půle domácím moc nevycházela. Kombinace a převaha byla, ale pouze po velký vápno. Chyběla finální přihrávka. 21' hosté z brejku - Čech centroval až do malého vápna, Tengeri špatně trefil. 24'  domácí Mrňa Karel - střela z dvaceti metrů - Novák chytil. 26' po zaváhání domácí obrany se dostal k míči Tengeri, pohotově přeloboval  Hájka v bráně - 0:1. 29' Nejedlého pokus byl velice slabý  - Novák chytil. 35' Trestný kop zahrál Mrňa Karel, Nejedlý prodloužil hlavou, Kříž do poloprázdné brány vyrovnal. 41' technickou střelu Michala domácí brankář vyrazil konečky prstů nad svatyni. V poslední minutě první půle Michal Mrňa poslal přihrávku středem na Strnada, ten míč zpracoval, obešel stopera, přihrál na druhou stranu před vybíhajícím Novákem a Dufek Martin do opuštěné brány upravil skóre první půle na 2:1.

Domácí ještě skóre navýšili

Druhý poločas už byl v režii domácích. 48' pokutový kop po faulu na Nejedlého proměnil Mrňa Michal. 58' nastoupil na hřiště Komárek, a hned po 30 vteřinách šel sám na bránu hostí. Šanci neproměnil. 63' srážka domácího brankáře Hájka s Tengerim. Trestný kop zahrával  Jeleček, ale jeho pokus skončil těsně vedle šibenice domácí brány. Pak už to šlo samo. 76' trestný kop Mrňa Karel 4:1. 78' další pokutový kop po ruce obránce - opět Mrňa Michal . 5:1. 79' další útok domácích - Komárek k tyči 6:1. 85' hosté pokutový kop - Liška na 6:2. 87' závěr - Kříž  se štěstím na 7:2.

První půle nám moc nevycházela. Kombinace a převaha byla, ale pouze po velký vápno. Druhý poločas už byl zcela v naší režii.