17.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

Bobrová třikrát pokořila obranu Bystřice!

25. J. Zalaba , 62. J. Stupka , 63. M. Malý
38

Bobrová opět doma nezaváhala a připsala si tři body.

Zalaba vstřelil vedoucí branku

Domácí Bobrová mohla využít zaváhání Hamrů, které o den dříve v domácím prostředí prohrály s rezervou Nové Vsi. Bobrová vyrukovala proti v tabulce čtvrté Bystřici aktivně a v prvních dvaceti minutách si vytvořila tři šance, které ale nevyužila. Hosté hrozili po brejcích, ale ani oni v koncovce neuspěli. Tak až ve 25. minutě si domácích 70 diváků mohlo zakřičet gól, když se prosadil Jiří Zalaba - 1:0. Do konce poločasu již branka přes snahu obou celků nepadla, a tak do kabin odcházeli spokojenější domácí.

Domácí potrestali dvě hrubky hostů

Druhý poločas začal pro oba celky nepřestnostmi a tak se na gólové momenty muselo čekat až do 62. minuty. To domácí využili dvou hrubek hostí a nejprve Jaroslav Stupka zvýšil vedení domácích na - 2:0. O minutu později ho napodobil Martin Malý a bylo prakticky rozhodnuto - 3:0. Poslední půlhodina se již jen dohrávala a tak domácí mohli po závěrečném hvizdu rozhodčího Dítěte slavit výhru a snížení náskoku Hamrů na pouhý bod. Příští kolo jede Bobrová na horkou půdu do Křoví. Bystřické béčko přivítá v domácím prostředí Bory.

TJ Sokol Bobrová
Miroslav Roháček: " Začátek se nám podařil, než jsme dali první gól, tak jsme spálili tři čtyři šance, hosté ovšem také nebezpečně hrozili. Po pauze se do naší hry vloudili nepřesnosti a dlouho jsme nedokázali vymyslet kloudnou akci. Naštěstí dvě hrubky hostů v obraně nám umožnili získat rozhodující náskok. Pak už se to víceméně dohrálo. " Hráč zápasu: Martin Malý.