23.kolo, Zlínský | Zlín | Okresní přebor , 2018-2019

Bylnice sestřelila Jasennou

4

Report zaslal Marek Řezníček. Děkujeme!

Domácí po půli vedli

Hosté přijeli k velkému favoritovi do Bylnice opět oslabeni o několik hráčů základní sestavy a tak mohli jenom překvapit.

Ovšem již úvodní pětiminutovka ukázala, jak bude zápas probíhat. Bylnice se dostala do tří stoprocentních šancí, hosty ale podržel brankář Špaček. Domácí i nadále útočili a zasloužená první branka přišla v 15. minutě, střelcem byl Sedlačík - 1:0. V 21. minutě si Jasenná nepohlídala standardní situaci, Josef Lysák předskočil Bajzu a pohodlně zvýšil na 2:0. Bylnice i nadále tlačila, ale další branku již v první půli nevsítila. Hosté měli největší šanci ve 42. minutě, jenže nejdřív výborně zakročil golmán Hudeček a následná dorážka skončila na břevně.

Domácí si vedení pohlídali

Druhý poločas začal opět náporem domácího týmu. Ovšem třetí gól dostali bylničtí jako na podnose, po špatné rozehrávce Jurčáka ve středu hřiště postupoval zcela sám na branku Lukáč a chladnokrevně zakončil na 3:0. Další šance už domácí spalovali nebo je vychytal Špaček. Závěrečných dvacet deštivých minut již domácí ubrali nohu z plynu a hosté se snažili vsítit alespoň čestnou branku, jenže k pořádnému ohrožení se nepropracovali. Zápas skončil zaslouženou výhrou Bylnice, která tak udělala další důležitý krok k postupu do 1.B třídy.

Bylnice
D. Hudeček [-] - R. Macků [-] , M. Vaněk [-] (78. M. Novák [-] ) , R. Sucháček [-] , O. Sucháček [-] (75. J. Krejza [-] ) , M. Krahula [-] , O. Lukáč [-] , L. Chovančík [-] , D. Tkadlec [-] , J. Lysák [-] , J. Sedlačík [-] (46. D. Hudeček [-] )

Jasenná
J. Špaček [-] - T. Hronek [-] , T. Krajščák [-] , Z. Maliňák [-] , S. Bajza [-] - M. Sušeň [-] , P. Jurčák [-] , L. Smilek [-] , J. Zicha [-] - L. Vávra [-] (78. T. Kovář [-] ) , T. Hřib [-] -

ŽK: 52. Z. Maliňák .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: HUTĚČKA Josef - BARTOZEL Jaromír (N), ŘEZNÍČEK Marek (N).