11.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

Vacovští po dvou zápasech opět naplno bodovali

34. V. Zábranský , 52. J. Cibulka (vl.) , 85. F. Zitta
25

Domácí Vacov v zápase potvrdil mírnější roli favorita a po dvou zápasech opět naplno bodoval. Zato hosté naposledy vyhráli v září.

Domácí udeřili po půlhodině hry

Oba celky si chtěly připsat konečně po třech bodech. Po opatrném začátku se po půlhodině hry dostali do vedení domácí po střele Víta Zábranského.

Zitta si připsal šestý gól v sezóně

Z kraje druhého poločasu přišla nešťastná chvilka pro Jana Cibulky, když si usměrnil míč do vlastní branky – 2:0. Vacovští si pak vedení hlídali a pět minut před koncem už jen upravil na 3:0 svým šestým gólem v sezóně Filip Zitta. Vacov po dvou zápasech konečně získal tři body. Bělčicím se v říjnu moc nedaří.

Příští kolo se Bělčice budou soustředit na domácí zápas s Volyní. Vacov jede do Střelských Hoštic.