3.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2019-2020

--

--

54. D. Frühauf (p.) , 80. P. Celý , 90. D. Frühauf (p.) - 52. J. Šimánek
19

Fotbalisté Nové Bystřice přivítali na svém hřišti Studenou a i díky dvěma penaltám zvítězili 3:1.

TJ Jiskra Nová Bystřice
David Frühauf - hráč: V prvním poločase byly šance na obou stranách a brankáři se vytáhli se skvělými zákroky. Poločas proto skončil 0:0. Ve druhém poločase jsme prohrávali po přímáku, který byl docela přísný. Poté jsme vyrovnali z penalty, která podle mého názoru byla. Dalším momentem byla červená karta pro Radka Schramhausera, jehož zákrok byl spíše nešťastný něž úmyslný, jak se hosté domnívali. Druhá penalta byla na mě a byl to faul. Myslím, že sudí chyboval na obě dvě strany. Tři body jsou pro nás dobré.

FK Studená
Petr Adamec - trenér: Zápas v Bystřici se nehodnotí lehce. Protože nevyhrál lepší tým. Zápas jsme si prohráli sami neproměňováním šancí, kterých bylo dost. V první půlce jsme byli lepší a měli jsme vést o dva góly. V druhé půli jsme se dostali brzo do vedení díky přímáku Šimánka. Za dvě minuty na to, penaltu na Dvořáka neviděl jen hlavní rozhodčí. Sudí se rozhodl v druhé půli hrát na hřišti prim a odpískal proti nám penaltu, které nevěřili ani domácí. Bohužel po slušně odřízené první půli nabyl dojmu, že špatný verdikt bude revanšovat druhé straně ještě horším. Následně po neodpískaných dvou faulech na domácí, se domácí hráč z frustrace postaral o zákrok, který do fotbalu nepatří. Viděl červenou kartu a nejlepší hráč na hřišti Lindourek byl odnesen na nosítkách. Závěrečnou přesilovku jsme bez vůdce na hřišti nezvládli. Deset minut před koncem jsme domácím nahráli pomalou malou domů a zkušený Celý neměl problém dárek přijmout. Druhá zajímavá penalta v nastavení už nic neřešila. Klukům z Bystřice gratuluji, přesilovku odehráli velmi zkušeně. Nám až na zahazování šancí a chybu v obraně nemám moc co vytknout. Kdyby hrubka nepřišla, bez bodu bychom neodjížděli. Darovaná penalta na 1:1 a zranění Lindourka nás rozhodilo více než mělo. Do té doby jsme byli lepší, ale bez proměňování šancí to nepůjde.

P. Podolský [-] - A. Benkovský [-] , O. Brus [-] , M. Feytl [-] (90. V. Hašek [-] ) , V. Brabec [-] - D. Frühauf [-] , J. Schramhauser [-] , P. Celý [-] , R. Schramhauser [-] - F. Kapias [-] (73. A. Janata [-] ) , J. Havel [-] -