12.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2019-2020

--

Bělá na Košutce hodně chybovala. To rozhodlo.

9. T. Pekník , 25. T. Pekník , 27. M. Kadlec , 69. T. Pekník - 74. M. Blacký (p.)
21

Velká chybovost v prvním poločase hráčů z Bělé rozhodla, že si z Plzeně neodvezli jediný bod.

Pekník hosty načal dvěma brankami

K prvnímu poločasu lze sdělit toliko, že kdyby nebylo individuálních chyb, zejména v rozehrávce hostů, skončil by možná poločas 0:0. Ale na kdyby se nehraje, a tak pěkně po pořádku. V 9. minutě namazal hodtující stoper míč domácímu střelci Pekníkovi a ten se zakončením neměl problém. Následně se hra ustálila, šance byly na obou stranách. Domácí se opět trefili ve 25. minutě, když se k hlavičce po dalším získaném míči dostal opět Pekník a navýšil na 2:0. O dvě minuty později bylo v podstatě o zápasu rozhodnuto. Brankář Jarina vyhazoval míč, trefil ale domácího střeďáka, který ještě rozehrál na volného Kadlece a bylo to už 3:0. Do přestávky už se nic zásadního nestalo.

Pekník vystřelil hattrick patičkou

Oba týmy do druhého poločasu nastoupily ve volnějším tempu. Nikdo z hostů už nechtěl chybovat a domácí náskok důsledně bránili. Před 70. minutou se po rychlé akci k míči dostal na hranici malého vápna Pekník, který patičkou k tyči střílí hattrick a navyšuje vedení svého týmu na 4:0. Ale i domácí v obraně chybovali a po jedné takové chybě musela domácí obrana zatáhnout za záchrannou brzdu, bohužel pro ně s penaltovým výsledkem. V tom se hostující Blacký nemýlil a upravil skóre na konečných 4:1.

TJ Košutka Plzeň
Milan Primas, kapitán domácích: Proměnili jsme první 3 naše šance a to díky chybám ve hře hostů. To určilo celý ráz hry a my už si výsledek pohlídali.

TJ Start Bělá nad Radbuzou
Aleš Zavadil, trenér hostů: Darovali jsme soupeři snad všechny branky. Nebyl to mezi celky žádný velký herní rozdíl, bohužel rozhodly individuální chyby. Musíme na jejich odstranění zapracovat.

F. Šatra [-] - K. Liška [-] , J. Chabr [-] (73. M. Janča [-] ) , J. Kalaš [-] (80. F. Bloch [-] ) , P. Macht [-] , M. Kadlec [-] , Z. Rolko [-] , T. Pekník [-] (84. J. Pekník [-] ) , L. Kovařík [-] (58. T. Krejčí [-] ) , M. Pitule [-] (62. D. Vojta [-] ) , M. Primas [-]

T. Jarina [-] - J. Malý [-] (46. P. Horák [-] ) , M. Tomášek [-] , V. Iščenko [-] , L. Sobolík [-] , D. Frank [-] , M. Šinál [-] , P. Cingroš [-] (46. R. Ebenhöh [-] ) , M. Černý [-] , L. Černý [-] , M. Blacký [-]

ŽK: 76. K. Liška , 81. M. Kadlec - 75. M. Šinál .
Hráči zápasu: T. Pekník .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: ČERMÁK Vladimír - DUDA Václav, JIRSA Lukáš.