8.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

Hrotovice vyzrály na Kouty B

11

Fotbalisté Hrotovic uspěli v zápase posledních dvou celků nad rezervou Koutů jednoznačně 8:2

Domácí o dva góly lepší

V 8. kole III. třídy se utkaly 2 poslední celky tabulky. Utkání se hrálo za velmi příjemného počasí, které přilákalo slušnou návštěvu. Lépe začali hosté, kdy již ve 3. minutě po chybě domácí obrany otevřel skóre Štěpán Janíček - 0:1. Domácí se ale nenechali rozhodit a v 15. minutě odpověděli brankou Filipa Pekárka - 1:1. O 10 minut později si krásně naběhl na centr Martin Horák a tím domácí otočili na 2:1. V 35. minutě však následovala další chyba domácích a po úniku Stanislava Čecha hosté srovnali na 2:2. V první polovině se ještě za domácí trefil Michal Mlejnek a Radek Fiala, do šaten se tedy odcházelo za stavu 4:2.

Domácí ještě skóre navýšili

Druhý poločas se vyvíjel pro domácí ještě lépe a hned v 52. minutě zvýšil svojí druhou brankou Radek Fiala - 5:2. Poté se téměř půl hodiny domácí trápili s koncovkou, vytvořili si nespočet slibných šancí, které však neměly úspěch. Až v 80. minutě Zdeněk Kovář krásnou střelou z dálky zvýšil na 6:2. V té době nastoupil do útoku Tomáš Novotný, který během dvou minut vstřelil dvě branky a zpečetil tak vítězství domácích na 8:2. Hrotovice se tak posunuly ze sestupujících příček. Naopak krize kouteckých fotbalistů se prohlubuje a tím i setrvání na poslední příčce tabulky.

SK Kouty B
Smejkal Michal, hráč: Do stavu 2:2 se náš tým držel, ale pak nám domácí tým udělil lekci z produktivity.