12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

Šlágr kola vyzněl lépe pro Rouchovany

9

V největším šlágru kola zvítězili na svém hřišti Rouchovany proti Jemnicku B a staly se dvě kola před koncem vítězem podzimní části

Domácí se ujali vedení

Utkání začalo v pozvolnějším tempu, neboť většina hráčů z domácího celku byla ještě minimálně myšlenkami na narozeninové oslavě Marka Holoubka z předchozího večera, pardon rána. Nebylo tedy překvapením, že se první poločas odehrával především ve středu pole a to díky nepřesnostem od obou celků. Pár šancí si vytvořil na pravé straně aktivně hrající Petr Pachr, bohužel pro domácí bez přesnějšího zakončení nebo finální přihrávky. Radost domácích fanoušků přišla až těsně před přestávkou, kdy Patrik Furiš využil zaváhání domácích stoperů a nájezd nekompromisně proměnil - 1:0. Při oslavách ala Ronaldo si bohužel přivodil zranění kolene, potvrdil svoji přezdívku "Motýl" a byl nucen střídat.

Domácí si výhru pohlídali

Do druhého poločasu domácí mužstvo vstoupilo podstatně lépe. Diktovali tempo, soupeře nepustili do žádných vyložených šancí a střelbu z dálky bezpečně jistil domácí brankář Tomáš Havelka. Jediné co chybělo pro klid v dalším průběhu zápasu byl gól na rozdíl dvou branek. Trenér domácích Radek Pasterný proto sahá k ověřené variantě a v 64.minutě posílá na hrot Onřeje Pospíšila, aby pojistil dnešní výhru druhou brankou. 74.minuta, dorážka z velkého vápna a změna skóre - 2:0. Vypadá to, že i hosté našli svého žolíka. Poslední čtvrthodinu si už s přehledem pohlídali a důležité 3 body zůstávají v Rouchovanech, které se tak staly pomyslným půlmistrem

1. FC JEMNICKO B
Tesař Karel, hráč: První poločas jsme s domácíma hráli vyrovnaný zápas. Druhý poločas jsme obě dvě branky soupeřům darovali a žádné šance nevytvořili.

1.SK Rouchovany
T. Havelka [-] - P. Jelínek [-] , M. Holoubek [-] (81. J. Michal [-] ) , S. Roubec [-] - R. Havelka [-] , L. Škoda [-] , D. Denemarek [-] , P. Furiš [-] (46. R. Křivánek [-] ) - M. Salák [-] , Z. Holoubek [-] (66. O. Pospíšil [-] ) - P. Pachr [-] (46. D. Fiala [-] )

T. Tesař [-] - K. Tesař [-] , J. Anděl [-] (74. M. Kristek [-] ) , J. Gardoň [-] (80. Z. Bártů [-] ) , J. Dřímal [-] , M. Habich [-] , J. Kincl [-] , L. Sevelda [-] , R. Komenda [-] , T. Süssenbek [-] , D. Smetana [-]

ŽK: 73. D. Fiala .
Hráči zápasu: T. Havelka - J. Dřímal .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - MAŠA Jiří (N), HORKÝ František (N).