13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

Opatov otočil zápas v Koutech B

8. T. Dočkal (vl.) - 62. R. Dokulil , 70. R. Dokulil
11

V zápase dvou rezervních týmů si domácí Kouty B připsaly i přes dobře rozjetý zápas další porážku proti Okříškám v poměru 1:2

Domácí se nečekaně ujali vedení

V souboji dvou rezervních týmů nastoupili Okříšky na půdě posledního týmu tabulky z Koutů. Okříšky B chtěly napravit zaváhání z minulého kola, když nestačily na další rezervní tým z Moravských Budějovic, a to dokonce na vlastním hřišti. Okříšky tak poprvé v sezóně nezískal ve dvou jdoucích zápasech po sobě výhru a pomalu opouští postupové pozice. Kouty tak měly velkou šanci na body. Jenže jejich statistika je ještě žalostnější, poněvadž nedokázaliy bodovat již v posledních devíti zápasech a patří jim suverénně nejhorší poslední místo tabulky. Samotné utkání se hrálo za velmi ideálního počasí. Ten kdo očekával, že bude již po prvním poločase rozhodnuto, tak se šeredně mýlil. Domácí celek totiž nakopnul skvělý začátek, kdy se dostali do vedení i díky přičiněním hostů, kteří si v 8. minutě dali Tomášem Dočkalem vlastní gól - 1:0. Tato situace domácí celek nakopnula a do konce prvního poločasu si soustředěnou hrou dokázali vypracovat slušnou pozici k zisku bodů. Ale před aktéry zápasu byl ještě celý první poločas.

Hosté zápas otočili

Do druhého poločasu ale vstoupili lépe hosté a dlouho netrvalo a bylo v 60. minutě zásluhou Romana Dokulil vyrovnáno na 1:1. Ten samý hráč pak v 70. minutě zařídil svou druhou brankou obrat v zápase, který pak do konce utkání dokázali udržet - 1:2.

SK Kouty B
Smejkal Michal: Další ztráta znamená, že Černý Petr po podzimu zůstane v Koutech.