9.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

Santus vyloupil Jimramov

32

Santus vyloupil Jimramov, když mu nastřílel šest branek.

Santus se prosadil do půlky třikrát

K utkání devátého kola za ideálního fotbalového počasí přijel do Jimramova Santus Jívoví. Hosté přijeli v silně kombinované sestavě a pouze s jedenácti hráči, ale domácí jim svými chybami vstup do utkání značně usnadnili a tak ho odehráli celkem v pohodě. V 6.minutě hrubá chyba domácích v rozehrávce a Lukášek v pohodě 0: 1. V 10.minutě další námaz domácích a Lukášek střílí druhou branku. Domácí se částečně zvedli, ale dvě velké příležitosti nedokázali využít. Ve 20.minutě zbytečný faul v šestnáctce a M.Koukola nemá s penaltou problém - 0 : 3. V dalším průběhu 1.poločasu měli domácí mírnou územní převahu, ale chyby v rozehrávce a nulová koncovka jejich snahu o snížení stavu brzdily.

Jívoví přidalo v druhé půli další branky

Do druhého poločasu šli domácí se snahou s výsledkem ještě něco udělat, ale ani ty nejvyloženější šance před prázdnou brankou nedokázali proměnit. Domácí hru stále více otvírali a tak hosté chodili do brejků a úspěšní byli v 69.minutě Požár  a v 73.minutě Lukášek a to ještě dobře chytající Hlaváč několik brejků zlikvidoval. Skóre utkání uzavřel tvrdou střelou k pravé tyči nejlepší hráč na hřišti Miroslav Koukola. A tak se hosté na zasloužené vysoké vítězství ani moc nenadřeli, protože domácí jim hodně pomáhali.

TJ Sokol Jimramov
Pavel Borovský: Stále stejná písnička, zoufalý vstup do zápasu, kdy po třech kýblech je ve 20. minutě skóre 0:3. Pak dejme tomu do konce poločasu vyrovnanej zápas, ale v současné době prostě nedáme gól z ničeho....Ve druhé půli Santus skvěle dirigovaný duem Koukola- Koukola zkušeně hlídal náskok. Pak samozřejmě hra na čím dal větší riziko, po rychlých kontrech další 3 klusy a zdarec. Momentálně jsme ve sračkách a možná víc než kecy u škopku, pomůže maximální snaha s tím něco udělat. Jako trenér tomu dávám 100%, za výsledky nesu zodpovědnost, ale nejsem sráč, kterej by to vzdal. Jako hráč mám na starosti defenzivu a ta teď rozhodně nešlape, na druhou stranu defenziva nejsou jen brankář a 4 obránci....ke zhodnocení hry dopředu stačí říct: v posledních 5 zápasech 3 góly a to ještě jeden byl z penalty. Příští týden můžeme opustit poslední příčku, ale že bych si tím byl jistej (úsměv)....Sportu zdar, vesnické čutané zvlášť a DYCKY JIMRAMOV.

A. Hlaváč [-] - P. Borovský [-] , M. Dvořák [-] , Z. Novotný [-] , M. Zavadil [-] (46. V. Peňáz [-] ) - V. Dostál [-] (60. D. Chuchma [-] ) , L. Bednář [-] , L. Buchta [-] (46. P. Sedlák [-] ) , J. Štěrba [-] - M. Zobač [-] , T. Gregor [-] -