16.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Juřinka doma porazila Slušovice

0

Juřinka zaznamenala v jarní části druhé vítězství, když doma porazila vysoko postavené Slušovice 3:1. Za domácí dvakrát skóroval Šindelek.

Celé 16. kolo se neslo ve znamení odložených utkání. Utkání Juřinky se Slušovicemi bylo jediné, které se odehrálo v řádném termínu. Důvodem proč tomu tak bylo, byl fakt, že se utkání odehrálo ve Valašském Meziříčí na umělé trávě místního fotbalového stadionu.

Malé hřiště, na kterém se utkání odehrálo, zřejmě hostům moc nesvědčilo. Domácí hráli aktivně a dokázali jít brzy do vedení; domácí útočník Šindelek se v úniku nemýlil – 1:0. Slušovice ještě do poločasu vyrovnaly. Jeden z hostujících hráčů prošel domácí obranou a gólovou přihrávkou vyzval Lošťáka, který se nemýlil – 1:1. Poločas tedy skončil remízou.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté, kteří více drželi míč a domácí k ničemu nepouštěli. Svou převahu ale nezužitkovali a tak udeřili domácí. Po závaru před bránou se nejlépe zorientoval Jiří Šindelek, který ranou pod břevno vstřelil svůj druhý gól v zápase a vrátil tak domácím vedení – 2:1. Hosté se nadále tlačili do útoku a snažili se o vyrovnání. Domácímu trenérovi však perfektně vyšlo střídání v závěru zápasu. V 80. Minutě se prosadil čerstvý hráč Türscherl, který tak dal zápasu jeho konečnou podobu- 3:1.

Slušovice tak na jaře poprvé zaváhaly, naopak Juřinka je na jaře zatím stoprocentní.