19.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Štítná veze tři body z Valašského Meziříčí

0

Valašské Meziříčí doma nenašlo recept na obranu Štítné. Zápas rozhodl v 79. minutě hostující Štítenský obránce Chovančík.

Rezerva Valašského Meziříčí přivítala na svém hřišti tým Štítné nad Vláří. Hosté dokázali v minulém zápase ve Vlachovicích uhrát bez brankovou remízu a mimo jiné tak ukázali, že mají pevnou obranu. Na tu se spoléhali i ve Valašském Meziříčí. Domácí tým byl od začátku zápasu aktivnější a postupně si vypracoval tři vyložené šance. Jenže Kundrát, Horák a ani Václavík se nedokázali gólově prosadit. Hosté se spoléhali především na brejkové situace, které však z jejich strany v prvním poločase nebyly nebezpečné.

V druhém poločase se hra odehrávala spíše uprostřed hřiště. Štítná už byla z brejků nebezpečnější a domácí si už tolik šancí vypracovat nedokázali. Štítenské mužstvo si ještě jednou v zápase vybralo porci štěstí, když se po velké šanci Valmezu míč odrazem od tyče kutálel po brankové čáře. Několik minut nato Štítná udeřila. Domácí brankář špatně vyboxoval míč, ten se odrazil k hostujícímu Chovančíkovi, který vstřelil jedinou branku utkání. Zápas tak skončil vítězstvím hostů 1:0.

Štítná tak v dalším venkovním zápase neinkasovala a její obrana se tak může pyšnit zajímavou bilancí.

TJ Valašské Meziříčí B
Daniel Šulák (Valašské Meziříčí, trenér): Neřekl bych, že by kluci hráli špatně. Bojovali, ale nedokázali proměnit své šance. Zkušenější mužstvo by zápas dokázalo rozhodnout, ale kluci jsou zkrátka mladí.

M. Majer [-] - J. Švajda [-] , L. Gromus [-] , R. Černý [-] - T. Kundrát [-] , F. Novák [-] , M. Václavík [-] , M. Lasovský [-] , M. Kundrát [-] - M. Orság [-]