24.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Vavřík vystřelil Juřince tři body

0

Hrachovec pomalu odpočítává poslední dny v 1.A třídě. V derby s Juřinkou Hrachovec opět doplatil na neproměňování šancí. To hosté byli efektivnější. Vítěznou branku vstřelil v 90. minutě Vavřík.

Derby nabídlo vyrovnaný fotbal. Hosté dokázali držet míč na svých kopačkách, naráželi ale na připravenou obranu domácích. Juřinka nedokázala svůj herní tlak přetavit v branku, i když Škorňa nebo Štěpán byli blízko. Hrachovec byl směrem dopředu nebezpečnější, ale Baroš ani Filgas se nedokázali prosadit.

Po přestávce se obraz hry moc nezměnil. Hrachovec si dokázal vypracovat několik vyložených šancí, hlavně samostatný únik Vajgla volal po gólu, v cestě však stál výborně chytající brankář Holaň. Hrachovec tak opět doplatil na nízkou produktivitu, která jej provází po celou sezónu. Aby to pro domácí bylo ještě horší, vstřelil Daniel Vavřík v 90. minutě gól a rozhodl tak o vítězství Juřinky 0:1.

TJ Juřinka
Zdeněk Veselý (Juřinka, trenér): Útočili jsme do osmi hráčů a důrazné obrany Hrachovce. Domácí měli snad čtyři vyložené šance, ale náš gólman byl výborný. Zápas to byl neurovnaný, ale jsem hlavně spokojen se třemi body.