10.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2019-2020

Plačkov i přes velkou bojovnost ani tentokrát body nezískal

20

Na těžkém terénu předvedl Plačkov nejlepší výkon z dosavadních devíti kol, ale body se jim získat opět nepovedlo.

Vše důležité se odehrálo do poločasu

Hrálo se na těžkém terénu za vydatného deště, na hřišti se místami tvořily kaluže, což dělalo oběma týmům problémy. Již ve 4.minutě udeřil hostující Pacov po pravé straně, kde se míč zastavil v kaluži a dalekonosnou střelou hostující Jaroslav Pražák zaskočil domácího gólmana, kterého míč přeletěl a zapadl do brány - 0:1 Plačkov se snažil na tento gól co nejrychleji zareagovat a vytvořil si šanci, když utekl domácí Zdeněk Kratochvíl, ale jeho šance nenašla gólové parametry a tak Pacov znovu trestal. V 15.minutě utekl domácí obraně Jan Másilka a poslal hosty do dvoubrankového vedení - 0:2. Plačkov ale nesložil zbraně a snažil se vytvořit si šance, po jedné z nich se mezi střelce mohl zapsat Lukáš Filínský, ale jeho střela skončila těsně nad. Hosté si připravili další úder ve 29.minutě, kdy se gólově dokázal prosadit Marek Vlach - 0:3. Domácím se podařilo do poločasu snížit, když se po dlouhé přihrávce od Vojtěcha Jaroše ocitl sám před brankářem Jan Svoboda a na podruhé dokázal rozvlnit síť - 1:3

Ve druhém poločase se skóre neměnilo

Ve druhé půli si Plačkov dokázal vytvořit tlak i spoustu šancí, které ale bohužel góly neskončily a tak se mohli ze tří bodů radovat hosté z Pacova.

TJ Sokol Plačkov
Libor Filínský (trenér): Sešli jsme se asi zatím v nejsilnější sestavě. Hrálo se na velmi těžkém terénu, který dělal oběma týmům velké problémy. Přesto bych chtěl celé mužstvo pochválit za bojovnost a nasazení. Dokázali jsme si vytvořit spoustu šancí, ale gólem skončila jen jedna jediná. Bohužel nás skolil začátek zápasu, kdy jsme dostali 3 laciné góly. Přesto si dovolím tvrdit, že minimálně bod jsme si zaloužili, hlavně za druhý poločas, kdy jsme si vytvořili tlak.

L. Goldman [-] - J. Kašpar [-] (75. F. Šanda [-] ) , L. Filínský [-] , J. Svoboda [-] (80. M. Jonáš [-] ) , V. Jaroš [-] (46. P. Vašák [-] ) , T. Vrána [-] , Z. Kratochvíl [-] (70. T. Huml [-] ) , M. Vašíček [-] (46. J. Miko [-] ) , R. Štěpán [-] , V. Němec [-] , M. Němec [-]