3.kolo, Jihočeský | České Budějovice | IV. třída , 2015-2016

--

--

Domácí roli favorita nepotvrdili, domů si odvezl tři body Ševětín

0

I když se první poločas hrál spíše na půli hostů, stejně si domácí tři body nedokázali obhájit, jediná branka hostů totiž stačila k odvezení tří bodů.

I když v prvním poločase byl vstřelen jediný gól, byl tím rozhodujícím

Domácí roli favorita nepotvrdili a po celé utkání předváděli rozpačitou a nepřesvědčivou hru. V úvodu utkání sice měli převahu a hrálo se na půli hostů. Když ale nevyužili několik šancí z nichž největší spálil R.Vacek po nezištné přihrávce J. Langera, překopnutím prázdné branky ze dvou metrů, soupeř se osmělil a začínal se více prosazovat na půli domácích. Nevypracoval si ale žádnou gólovou šanci, ale několikrát ohrozil střelami brankáře domácích. A tak zafungovalo staré přísloví "Nedáš - dostaneš" a ve 38. minutě po rychlém protiútoku hosté vstřelili Jakubem Šerým jediný gól utkání (0:1). Gól byl ale pravděpodobně vstřelen z ofsajdu, který byl také postranním rozhodčím J. Feitlem signalizován, ale hlavní rozhodčí J. Havlíček toto nezpozoroval.

Do druhé půle domácí nastoupili s předsevzetím výsledek utkání otočit, ale to se jim nepodařilo. Jejich výkon byl i nadále mdlý a nedůrazný. Podařilo se jim sice soupeře dostat pod tlak, ale výsledkem byla jen dvě nastřelená břevna z trestných kopů. Vzhledem k tomu, že se domácí nedokázali prosadit v koncovce, soupeř si překvapivě odnesl 3 body. Na rozdíl od domácích ho lze ale pochválit za bojovnost, byť to někdy někteří hráči přeháněli s tvrdostí.    SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU: FOTBALUNAS - JIHOČESKÝ KRAJ

FK Boršov nad Vltavou B
Miroslav Lysina (Boršov): Domácí mají výhrady k rozhodčímu Havlíčkovi za to, že uznal gól, vstřelený z ofsajdu, a také za tolerování tvrdší hry hostů.

L. Machata [-] - J. Soukup [-] , D. Friedl [-] , P. Křemen [-] , T. Staněk [-] - J. Šimeček [-] (76. L. Uhlíř [-] ) , L. Fessl [-] , D. Bíba [-] , R. Kofroň [-] - R. Vacek [-] , J. Langer [-]

SK Ševětín B
V. Šíma [-] - J. Mařík [-] , D. Valeš [-] , D. Voneš [-] , D. Zloch [-] - J. Šerý [-] , T. Dychtl [-] , P. Valeš [-] , V. Kokeš [-] - P. Švejda [-] (85. M. Beznoska [-] ) , J. Kovařík [-]

ŽK: 39. P. Křemen - 84. P. Švejda .
Hráči zápasu: J. Soukup - J. Šerý .
Místo: Boršov. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Havlíček Jaroslav - Feitl Jaroslav, Hegr Josef.