2.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Hostující Pracejovice převálcovaly Mnichov

8. M. Káník (p.) , 40. J. Vávra , 47. P. Masák , 50. P. Masák , 75. M. Káník
0

První kolo, patřilo hostujícímu týmu z Pracejovic, které převálcovaly Mnichov. K vidění byl kombinační fotbal a mnoho šancí. Výsledek 0:5 byl naprosto zasloužený.

Hosté byli od začátku zápasu lepší. Fotbal odpovídal počasí, dusno a horko se na hráčích podepsalo a žádný běhavý fotbal se nehrál. V 8. minutě byl faulován hostující Masák a byl nařízen pokutový kop, který s přehledem proměnil Káník Michal. Hostující se dostávali do šancí, které neproměnovali. Později už se skóre měnilo na 0:2, kdy se hostující kombinační hrou dostávali do šancí a jednu z nich proměnil ve 40. minutě Jiří Vávra. Tlak hostujících neustával a hned po změně stran ve 47. minutě se do zakončení dostal Masák Petr a navýšil skóre na 0:3. O 3 minuty později se prosadil znovu hostující rychlík Masák Petr a zvýšil na 0:4 svým druhým gólem v utkání, z poloviny hřiště šel sám na branku. Domácí se dostali do šance, ale na nešteštěstí pro ně trefili pouze tyč. V 75. minutě také druhým gólem v zápase upravil na konečných 0:5 pro hostující Káník Michal. Hosté vyhráli naprosto zaslouženě a mohli klidně přidat další góly.

SK Pracejovice
Jaroslav Pašava: Utkání jsme zvládli lépe a zaslouženě jsme vyhráli. Viz report zápasu.

Sokol Mnichov
Z. Rod [-] - M. Soukup [-] (50. F. Vondrášek [-] ) , J. Tisot [-] , D. Samec [-] - P. Vojík [-] , K. Soukup [-] , P. Nejedlý [-] , M. Matašovský [-] - P. Švihovec [-] (50. J. Melichar [-] ) , J. Michel [-] (46. P. Málek [-] ) - J. Přibil [-]

T. Holý [-] - P. Mach [-] (58. K. Fiala [-] ) , L. Šulda [-] , T. Hrčka [-] , J. Vávra [-] , M. Vanda [-] , P. Uhlík [-] , J. Pašava [-] , D. Náhlík [-] (46. T. Hynek [-] ) , P. Masák [-] , M. Káník [-]

ŽK: 34. P. Masák .
Místo: Mnichov. Počet diváků: 50. Rozhodčí: HOCH Karel - MILČIC Miroslav (N), ZÍKA David (N).