4.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2020-2021

--

Blatnice vyválčila bod v Horním Újezdu

13. D. Lojka (vl.) , 29. M. Řezáč , 45. M. Řezáč , 82. M. Řezáč - 50. Z. Eberl , 54. F. Rumíšek , 74. M. Sova , 83. M. Hutař
11

Fotbalisté Horního Újezdu přišli o slibně rozjetý zápas a pouze remizovali s Blatnicí 4:4

Domácí udeřili hned třikrát

Horní Újezd přivítal na svém hřišti čtvrtý tým tabulky z Blatnice. Ta začala sezónu naproti domácím lépe a po třech odehraných kolech získali sedm bodů. V loňské sezóně se oba týmy rozšly smírně 2:2 a to na hřišti Blatnice. Samotný zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání vyšel domácímu celku mnohem lépe a po počáteční oťukávané se ve 13.minutě  naskytla domácím příležitost, kterou si srazil do vlastní sítě hostující Daniel Lojka -1:0. Domácí byli nadále při chutí a ve 29. minutě zvyšoval na 2:0 Miroslav Řezáč. A to stále ještě nebylo vše a ve 45.minutě byli hosté zralý na ručník, protože se zapsal do střelecké listiny podruhé Miroslav Řezáč a domácí měli na svém kontě již tři zářezy - 3:0.Tak také skončil první poločas a domácí celek tak měl našlápnuto trochu nečekaně k  třem bodům.

Hosté dokázali vyrovnat

Jenže druhý poločas vyšel mnohem lépe hostům, které vrátili do utkání v 50. minutě Zdeněk Eberlv a v 54. minutě Filp Rumíšek, kteří snižoval na 3:2. V 72. minutě navíc vyrovnal hostující kanonýr Milan Sova a bylo srovnáno na 3:3. Domácí toužili po první výhře a v 82. minutě je k tomu přiblížil po hattricku Miroslav Řezáč - 4:3. Jenže o minutu později dokázal vyrovnat na konečných 4:4 Martin Hutař a hosté tak nadále zůstali bez porážky.

TJ Sokol Horní Újezd
Hradecký Pavel, hráč: První poločas byl z naší strany výborný. Bohužel začátek druhého poločasu nám utekl a to stačilo pouze na bod, což je pro nás velké zklamání.

P. Hradecký [-] - M. Čermák [-] , J. Homolka [-] , T. Vávra [-] , V. Štaffa [-] (72. T. Kalina [-] ) , M. Řezáč [-] , M. Ošmera [-] , A. Bartes [-] , T. Kaláb [-] , P. Hovorka [-] , V. Cafourek [-]