2.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2020-2021

--

Kouty B opět smolně prohrály

43. J. Nováček (p.) - 48. V. Němec , 81. M. Zeman
10

Ani ve svém druhém zápase nedokázaly Kouty B dotáhnout dobře rozehraný zápas do vítězného konce a podlehly Okříškám B těsným výsledkem 1:2

Domácí šli z penalty do vedení

V souboji dvou rezervních týmů se v utkaly Kouty proti Okříškám. Okříšky byly jasným favoritem. Nejenže vyhrály svůj úvodní duel s Pyšelem, ale hlavně Kouty se trápí, když už prohrály 12 soutěžních zápasů v řadě. V loňském roce ale dokázaly Kouty Okříšky hodně potrápit a prohrály s němá o gól. Za příjemného, ale jinak stále teplého letního počasí se hrál ze začátku velmi opatrný fotbal. Oba celky si totiž hlídal útočné hrozby svých protějšků. Když už se ale oba týmy k některé střele odvážil, tak jak domácí gólman Luděk Stýblo tak i hostující brankář Michal Hvězda žádný střelecký pokus jednoho či onoho celku za svá záda nepustili. Diváci, kterých dorazilo na zápas 55 se tak za celý první poločas dočkali k jejich radosti jedné branky ze 43. minuty, o kterou se postaral z pokutového kopu Jakub Nováček A tak odcházel oba týmy za stavu 1:0 pro domácí do kabin.  Zápas byl tak zcela otevřený a vše tak měl rozhodnout až druhý poločas.

Hosté zápas otočili

A také se stalo, a to k nelibosti domácích příznivců. Již na začátku druhé půle dokázal ve 48. minutě vyrovnat hostující Vojtěch Němec na 1:1  a ikdyž se domácí snažili o bodový zisk, vše jim překáží v 81. minutě Michal Zeman, který strhnul vítězství na stranu hostů z Okříšek - 1:2.

SK Kouty B
Smejkal Michal, hrající asistent: Další náš smolný zápas. Mrzí mě, že nedokážeme udržet dobře rozjetý zápas.

SK Kouty B
L. Stýblo [-] - P. Dočekal [-] (22. M. Nováček [-] ) , Z. Nováček [-] , M. Novotný [-] , J. Hrůza [-] - F. Neuman [-] , D. Navrkal [-] , P. Zhoř [-] , M. Mašek [-] (75. A. Vrtal [-] ) - Š. Janíček [-] , J. Nováček [-] (52. M. Smejkal [-] ) -

SK Huhtamaki Okříšky B
M. Hvězda [-] - R. Dokulil [-] (81. J. Kolbábek [-] ) , L. Rampír [-] , M. Zeman [-] , J. Jůza [-] , K. Vostal [-] (72. D. Nejedlý [-] ) , F. Rampír [-] , J. Dokulil [-] , M. Večeřa [-] , T. Binka [-] , V. Němec [-]

Hráči zápasu: Z. Nováček - V. Němec .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: ČEJKA Jaromír - KOUKAL František (N), KREMLÁČEK Petr (N).