10.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2020-2021

Kouty B nečekaně přivezly bod z Rouchovan

10

Fotbalisté Rouchovan pouze remizovali na svém hřišti s posledními Kouty B 1:1

Hosté se nečekaně ujali vedení

Rouchovany přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Koutů B, které se pohybují tak jako v minulé sezoně na posledních pozicích. Rouchovany si chtěly napravit reputaci trochu nečekanou porážkou v Moravských Budějovicích B. V loňské nedohrané sezóně Rouchovany hrály také v Koutech a zvítězily tu jednoznačné 9:1. Zápas se hrál za velmi chladného, ale jinak příjemného fotbalového počasí.  Oba týmy z počátku zápasu zahřívaly své protějšky v obou svatyních. Domácí marně dobývali hostující branku. Hosté byli ale směrem dopředu aktivní a ve 41. minutě přišla nečekaná gólová odměna, o kterou se postaral hostující David Navrkla- 0:1. Domácí se sice snažili o rychlé vyrovnání, ale do konce poločasu se již skóre nezměnilo. I tak byl zápas zcela otevřený, ikdyž hosté měli opět zaděláno na dobrý výsledek, který už ale několikrát promrhali. Naopak domácí tým byl pod obrovským tlakem.

Domácí pouze vyrovnali

Do druhého poločasu vstoupili domácí s odhodláním vstřelit rychlou branku, což se jim vůbec nedařilo. Pozorná hostující obrana jim toho příliš nedovolila. A tak čas pro domácí neúprosně utíkal a zdálo se, že velké překvapení bude na světě, ale v 85. minutě spasil domácí celek Petr Pachr - 1:1. Na otočení skóre už ale domácí neměli mnoho času, a proto se nakonec body dělily.