8.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

TJ Sokol Pernink ukázal, kdo je tu doma.

0

Zápas s sebou přinesl velmi příjemný fotbalový zážitek, ze kterého jako vítěz vyšel domácí tým TJ Sokol Pernink.

Strhující poslední minuty poločasu

Po zahajovacím hvizdu rozhodčího převzali řídící páku hráči ze Sadova. Sadov měl lehce navrch, což se projevilo ve 30. minutě, kdy míč za záda domácího golmana dostal Salcman Daniel. Mírně nevrlé domácí fanoušky vrátil do klidu v 36. minutě hráč s číslem 2 Barkóci Martin, který předváděl obdivuhodný výkon. V posledních třech minutách zápasu padly dva góly, které divákům přinesly téma k hovoru v poločase. Do každé brány spadl jeden gól tudíž na konci poločasu výsledková tabule ukazovala stav 2:2. Sokol Sadov nedokázal v prvním poločase proměňovat své velké množství šancí a do šatny odešli  s hlavou plnou výčitek.

V hlavních rolích Barkóci Martin a Kotrla Jan

V druhém poločase domácí tým TJ Sokol Pernink zařadil dvojku a převaha Sadova z prvního poločasu zmizela. Nadvládu na hřišti převzali, Kotrla Jan, který poslal domácí tým svými dvěma góly do vedení, a Barkóci Martin, který si připsal hattrick. S oběma hráči, kteří předváděli výborný výkon, si hostující obrana nevěděla rady. Góly padaly po individuálních akcích, na jejímž konci stál Barkóci Martin nebo Kotrla Jan. Když v 70. minutě bylo o zápase téměř rozhodnuto, 5:2, a nebylo třeba už přidávat góly se Barkóci Martin ze svého postu vrchola přemístil do středu zálohy, kde výrazně pomohl svému týmu k zisku tří bodů. V posledních 20ti minutách zápasu, ve kterém dominovali hosté, dokázal v 83. minutě snížit Žid Václav. Na další gól se však hosté nezmohli a zápas nad Perninkem prohráli 5:3.

TJ Sokol Pernink
Milan Novák: Hezký zápas, ve kterém jsme ukázali, že umíme hrát kvalitně dopředu i dozadu.

Sokol Sadov
Trenér: Neproměněné šance mě budou ještě dlouho trápit. Ovšem výkon domácích byl velmi dobrý.

Š. Gordík [-] - J. Kotrla [-] , J. Benedikt [-] (50. T. Horváth [-] ) , V. Mašek [-] , D. Braný [-] , K. Kunst [-] , M. Barkóci [-] , V. Karchňák [-] , M. Novák [-] , T. Pokorný [-] , Š. Dvořák [-]

Sokol Sadov
E. Novák [-] - R. Dyk [-] , V. Žid [-] , M. Křeháček [-] , K. Šich [-] , D. Salchman [-] , P. Doležal [-] , R. Koch [-] , M. Žid [-] , J. Novotný [-] , M. Mrázek [-]

ŽK: 56. M. Křeháček .
Místo: tráva. Počet diváků: 35. Rozhodčí: Koudelka Tomáš - MAŠEK Václav (N), ŽID Václav (N).