11.kolo, Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Všeruby získaly důležité body a odpoutaly se od poslední příčky

0

Poslední tým tabulky hostil v dalším kole tým Hostouně, který nevyhrál poslední tři zápasy. Domácím se nakonec podařilo i přes neproměněné šance vyhrát a odpoutat se tak od poslední příčky.

V prvním poločase dnešního utkání nebylo k vidění moc fotbalové krásy, ale diváci nakonec viděli čtyři branky a důležité body pro domácí Všeruby. Šance byl na obou stranách, ale opět bylo k vidění nepřesné zakončení. Z jedné šance se ale domácí mohli radovat. To když ve 28 minutě přesně zamířil Jaroslav Červeňák, který zároveň určil poločasový výsledek.

Rozhodnutí padlo až na konci zápasu

Do sruhého poločasu vstoupili lépe hosté, kterým se podařilo hned z kraje vyrovnat zásluhou Jiřího Leška. Domácí byli i nadále v koncovce nepřesní, ale nakonec se dočkali až v závěru zápasu. Patnáct minut před koncem zápasu poslal podruhé do vedení domácí Vladimír Trumpeš, který se přesně trefil hlavou a pět minut před koncem Martin Votava upravil na konečných 3:1 . Domácí Všeruby se po výhře za tři body dokázali odpoutat od poslední příčky.

TJ Sokol Všeruby
Kruml: Zaplať Pán Bůh za výhru. Neproměňujeme šance.

V. Pareský [-] - V. Kruml [-] , R. Vávra [-] (63. J. Šup [-] ) - M. Čára [-] , V. Trumpeš [-] , V. Polák [-] (46. J. Vávra [-] ) , K. Šimovič [-] (51. J. Mašát [-] ) , Š. Vidmuch [-] , M. Votava [-] , J. Červeňák [-] , R. Čára [-]

TJ Loko Hostouň
K. Fichtl [-] - J. Lešek [-] , M. Tomášek [-] , Z. Strouhal [-] - J. Cingroš [-] , M. Šinál [-] , V. Braun [-] (56. V. Iščenko [-] ) , T. Lešek [-] - P. Cingroš [-] , J. Vokáč [-] - K. Pangrác [-]

ŽK: 17. R. Čára , 44. V. Polák , 75. M. Čára , 81. R. Vávra - 41. J. Vokáč , 68. T. Lešek , 74. J. Cingroš , 75. K. Fichtl , 83. M. Tomášek , 84. K. Pangrác .
Místo: Všeruby. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Hejda Petr - LINHART Jan (N), PITNER Zbyněk (N).