7.kolo, Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , 2015-2016

--

Dvě červené karty pečetily osud Všerub

1. L. Neumann , 20. M. Kubica , 49. K. Strejc , 52. J. Krakeš , 57. J. Krakeš , 62. D. Mai
0

Dnešní kolo postavilo proti sobě Všeruby a hosty z České Kubice, kteří atakují přední příčky. Naopak domácí by se rádi odpoutali ode dna tabulky. Ale dnes jim nebylo přáno, neboť krátce po začátku zápasu lovili míč poprvé ze své sítě po gólu Lukáše Neumanna. Po dvaceti minutách to bylo již o dvě branky, gólem se zaskvěl Martin Kubica, jehož gól byl posledním zápisem v prvním poločase.

Stačilo třináct minut a bylo po zápase

Ve druhém poločase nenechávali hosté nic náhodě a krátce po jeho začátku se pod gólové střelce podepsal také kapitán hostů Karel Strejc. Za další tři minuty se hosté radovali znovu zásluhou Jaroslava Krakeše a tentýž hráč za nějaké čtyři minutky přidal svou druhou trefu zápasu a zároveň pátou celku hostí. To již hráli domácí o deseti, protože se předčasně do sprch poroučel Václav Polák a nabídl tak soupeři hru v početní převaze. Pět minut po pátém gólu Jaroslava Krakeše se mezi střelce zapsal také Daniel Mai a upravil na konečných 6:0 ve prospěch hostů z Kubice. Domácí se zmohli již jen na další červenou, kterou vyfasoval Jaroslav Červeňák a poslal tak své do devíti. Do konce zápasu se již skóre neměnilo a Česká Kubice bez větších potíží udržela kontakt se špičkou.

TJ Sokol Všeruby
Kruml: Hosté dnes vyhráli zaslouženě

V. Pareský [-] - A. Lörincz [-] (55. R. Čára [-] ) , J. Jiřík [-] - V. Polák [-] , R. Vávra [-] (76. V. Hrubý [-] ) , P. Dědek [-] , V. Kruml [-] - J. Vávra [-] , K. Šimovič [-] (76. J. Šup [-] ) , J. Červeňák [-] , M. Čára [-]

TJ Hraničář Česká Kubice
T. Krutina [-] - L. Neumann [-] , T. Procházka [-] , M. Malý [-] , D. Anderle [-] , M. Kubica [-] (47. J. Špaček [-] ) , D. Stróž [-] , J. Krakeš [-] , P. Strnad [-] , K. Strejc [-] , D. Mai [-]

ŽK: 48. A. Lörincz , 60. J. Červeňák - 18. T. Procházka , 73. M. Malý . ČK: 53. V. Polák , 70. J. Červeňák .
Hráči zápasu: J. Krakeš .
Místo: Všeruby. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Chmelík Miroslav - LINHART Jan (N), BAAR Jindřich (N).