4.kolo, Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , 2015-2016

--

Kvíčovice v zápase nevalné úrovně po druhé za sebou vyhráli za tři body

43. R. Pavlík , 72. R. Červeňák , 78. T. Klesa - 79. R. Vávra (p.) , 81. J. Červeňák (p.)
0

Dnešní duel čtvrtého kola svedl dohromady celky Kvíčovic a Všerub. Oběma týmům na začátku zápasu chybělo několik hráčů základní sestavy. Nehrál se bůhví jaký fotbal, ale diváci se přeci jen gólů dočkali. Už v jedenácté minutě šel předčasně do sprch hostující Pavel Dědek a domácím se tak naskytla dlouhá přesilová hra. Na branku se ale čekalo až na konec prvního poločasu, kdy domácí poslal do vedení Rudolf Pavlík. O poločase tak na tabuli svítilo skóre 1:0 pro Kvíčovice.

Ani druhý poločas nepřinesl moc šancí, ale několik se jich nakonec ujalo. Dvacet minut před koncem navýšil vedení domácích na dvě branky Radek Červeňák a o šest minut později to bylo již o tři branky zásluhou domácího kapitána Tomáše Klesy. Za minutu se skóre měnilo znovu, to se ale trefili hosté a to zásluhou Romana Vávry, který proměnil pokutový kop. Hosté v tuto chvíli hráli již vabank, protože neměli co ztratit. A naopak domácí jim svými chybami umožnili návrat do zápasu, protože za dvě minuty po první penaltě jim nabídli druhou. I tu hosté využili a snížili tak na rozdíl jediné branky. Úspěšným exekutorem byl Jaroslav Červeňák. Nutno podotknout, že obě penalty byly písknuté správně. Drama se nakonec nekonalo, domácí dokázali jednobrankové vedení do konce zápasu ubránit.

SK Slovan Kvíčovice
Tomáš Klesa ( Kvíčovice ): Utkání nevalné úrovně, ubojovali jsme výsledek, měli jsme více štěstí

M. Dymek [-] - R. Pavlík [-] (77. P. Piotrowski [-] ) , M. Demitrov [-] , J. Janeček [-] , P. Procházka [-] , T. Klesa [-] , L. Forst [-] , R. Červeňák [-] , L. Majer [-] , R. Červeňák [-] , J. Vnouček [-]

TJ Sokol Všeruby
V. Pareský [-] - J. Vávra [-] (63. R. Čára [-] ) , A. Lörincz [-] , J. Jiřík [-] , M. Votava [-] - J. Červeňák [-] , M. Čára [-] , R. Vávra [-] , V. Polák [-] , P. Dědek [-] - K. Šimovič [-] (67. V. Kruml [-] ) -

ČK: 11. P. Dědek .
Hráči zápasu: J. Vnouček .
Místo: Kvíčovice. Počet diváků: 85. Rozhodčí: Helget Václav - PAVLÍK Rudolf (N), KISLINGER Dušan (N).