1.kolo, Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , 2015-2016

--

Jednoznačná převaha domácích přinesla plný počet bodů

2. P. Olbert , 10. P. Olbert , 23. T. Dvořák , 34. D. Martin , 37. D. Mai , 58. T. Dvořák (p.) , 63. P. Olbert
0

Na dnešní zápas prvního kola přijeli hráči Milavče na hřiště České Kubice. Od začátku se projevila převaha domácích, kteří kontrolovali hru a měli i více šancí. Jednu z nich hned ve druhé minutě utkání využil Patrik Olbert a načal gólový účet zápasu. Netrvalo však dlouho a domácí se mohli radovat znovu, kdy tentýž hráč rozvlnil síť hostující branky podruhé. V této fázi utkání se hrálo prakticky jen na jednu branku a tak bylo jen otázkou času, kdy se domácí prosadí znovu. Diváci, kteří navštívili první zápas sezony, na další branku dlouho nečekali. Prosadili se opět domácí, kdy se po pěkné akci trefil Tomáš Dvořák a zvýšil na 3:0. Běžela teprve 23 minuta. O deset minut později navýšil skóre domácích na rozdíl čtyř branek Martin Duraj a bylo rozhodnuto. Domácí byli aktivnější a soupeře k ničemu nepustili. Do poločasu stihl skórovat ještě Daniel Mai a tak po prvním poločase svítilo na tabuli skóre 5:0 ve prospěch domácích.

Do druhého poločasu poslali hosté na hřiště čerstvou sílu a hra se na chvíli malinko vyrovnala. Nicméně ke gólu hostů to nevedlo. Naopak, byli to znovu domácí, kteří přidali další branku. A sice v 58 minutě z pokutového kopu. Autorem byl Tomáš Dvořák, který s připsal již druhý zásah v tomto utkání. V 63 minutě uzavřel gólový účet tohoto zápasu Patrik Olbert, který tak dokonal hattrick. Domácí v klidu zvládli tento duel a po výsledku 7:0 berou všechny body.

TJ Hraničář Česká Kubice
Karel Strejc: Od začátku se hrálo na jednu branku. Hosté za celý zápas vystřelili pouze dvakrát, po poločase vystřídali a hra se na chvíli vyrovnala. Ale pak se znovu hrálo jen na jejich polovině.

M. Kadlec [-] - D. Mai [-] , T. Dvořák [-] , P. Olbert [-] , D. Martin [-] (74. O. Grešo [-] ) , M. Kubica [-] (46. M. Výboštek [-] ) , K. Strejc [-] , M. Šindelář [-] (85. J. Špaček [-] ) , D. Anderle [-] , L. Neumann [-] , J. Baar [-]

TJ Sokol Milavče
J. Královec [-] - M. Příbek [-] , P. Tomášek [-] - M. Skorka [-] (46. V. Janovec [-] ) , J. Dojčar [-] , F. Geiger [-] , M. Jakuš [-] , V. Krčma [-] , T. Vondráček [-] , K. Wendl [-] , F. Váchal [-]

Místo: Česká Kubice. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Kastl Jan - HARTL Jiří (N), ŠOT Jakub (N).