2.kolo, Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

--

--

Domácí tým byl z kraje aktivnější, ale nakonec byli hosté po penaltách šťastnější

26. L. Holar (p.) - 57. P. Nový (p.)
0

V dnešním druhém kole se představili na hříštivili na hřišti Chodova hosté z Újezda. Prvních dvacet minut zápasu moc šancí nepřineslo, hrál se vyrovnaný zápas. Vše se ale změnilo ve 25 minutě, kdy hosté ve vápně faulovali a domácí Lukáš Holar pohodlně proměnil pokutový kop. Domácí šli do vedení 1:0. Hosty ale tento výsledek nijak neznepokojoval a postupně převzali iniciativu v zápase. Mohli se dočkat i vyrovnání, ale domácí brankář Franta Dolhý se zaskvěl skvělým zákrokem po přímém kopu. I proto o poločase ztráceli hosté jednu branku.

Druhý poločas byl ve znamení aktivity hostí, kteří měli více ze hry. V 57 minutě zápasu se pískal stejný faul, jako v poločase prvním, i na druhé straně a hosté z penalty srovnali skóre zápasu. Necelou půlhodinu před koncem zápasu byl po vzájemné strkanici vyloučen hostující Andrej Roháč a hosté tak byli nuceni dohrávat o deseti. Domácí ale bohužel tuto nabídnutou přesilovou hru nevyužili a tak na konci zápasu bylo skóre nerozhodné 1:1 a o druhém bodu musely rozhodnout penalty.

Hosté měli lepší mušku

V penaltovém rozstřelu byli nakonec lepší hosté a získali bod navíc

TJ Sokol Újezd
Bohumil Ledvina: Dnes to byl kolektivní výkon, myslím si, že to hráči dneska spíš vybojovali než uhráli.

TJ Tatran Chodov B
F. Dolhý [-] - J. Fischer [-] , P. Kurek [-] , J. Konop [-] , J. Doležal [-] , P. Frána [-] (69. M. Starinský [-] ) , L. Holar [-] , J. Veselý [-] (40. K. Váchal [-] ) , S. Hrnčíř [-] , J. Pfeifer [-] (46. M. Hála [-] ) , P. Pajma [-]

L. Gazdík [-] - J. Frei [-] (68. R. Bláha [-] ) , A. Roháč [-] , L. Šindelář [-] , J. Závodský [-] - M. Beran [-] , M. Gibfried [-] , J. Benušík [-] , T. Pazdera [-] - P. Socha [-] (46. M. Hlaváček [-] ) , P. Nový [-] -

ŽK: 58. J. Konop , 68. L. Holar , 68. J. Fischer - 59. M. Gibfried . ČK: 68. A. Roháč .
Hráči zápasu: L. Holar - A. Roháč , M. Hlaváček .
Místo: Chodov. Počet diváků: 45. Rozhodčí: Zavadil Jan - PAJMA Zdeněk (N), LEDVINA Bohumil (N).