12.kolo, Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , 2015-2016

--

Krásný a vyrovnaný fotbal

28. V. Nový , 72. J. Kreidl , 78. L. Jandoš - 52. M. Rada
0

Ve neděli 7.11.2015 se proti sobě postavili týmy Tj Čechie Prikosice a TJ Holoubkov.Jednalo se o Krásný zápas.

Vyrovnané už od začátku.

Zápas začal za pěkného sportovního ducha a jako první skórovali domácí a to v 28' gólem Vlastimila Nového, upravili skóre zápasu na 1:0.První poločas byl velmi vyrovnaný a žádna další branka už nepadla a tak se šlo do kabin se skórem 1:0 pro domácí.

Domácí šli za vítězstvím

Domácí začali bojovat o vítězství v dnešním zápase, ale také  hosté chtěli srovnat a ve 52'minutě se to povedlo hostujícimu střelci Radu Milanovi, který vyrovnal zápas na 1:1.Následně se ovšem domácí snažili získat své vedení zpět a za 20 minut se jim to podařilo a střelcem gólů na 2:1 byl domácí hráč Josef Kreidl.A za 6 minut přidal Luděk Jandoš pojišťovací branku na 3:1. Zápas se dohrál vyrovnaně a konečné skóre bylo 3:1

TJ Čechie Příkosice
M. Jelínek [-] - P. Voříšek [-] , T. Pražák [-] (81. M. Benda [-] ) , V. Nový [-] , M. Kravařík [-] , L. Krajdl [-] , T. Jelínek [-] , L. Jandoš [-] (85. M. Šefl [-] ) , J. Čada [-] , P. Gosza [-] (75. P. Komanec [-] ) , J. Běle [-] (61. P. Hrubý [-] )

TJ Holoubkov
O. Lukáš [-] - V. Kořan [-] , M. Rada [-] , A. Dragoun [-] , M. Ineman [-] , T. Teplý [-] , T. Aubrecht [-] (71. T. Řehák [-] ) , T. Huml [-] (41. F. Ineman [-] ) , T. Jankovský [-] , P. Procházka [-] , M. Auterský [-]

ŽK: 50. V. Nový , 55. J. Běle , 82. M. Kravařík - 34. V. Kořan .
Hráči zápasu: L. Jandoš - M. Ineman .
Místo: Příkosice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: LISÝ Jiří - NOVÁK František, AUBRECHT Jan.