5.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2015-2016

Favorit překvapivě zaváhal

0

Vedoucí celek malesic poprvé v sezóně ochutnal hořkost porážky.

Vyrovnaný první poločas

První půle nám nabídla fotbal se šancemi na obou stranách. První branku zápasu vstřelil domácí Tomáš Čečil, který zužitkoval centr Punčocháře z pravé strany. Velmi aktivní hosté však prahli po vyrovnání. Toho se dočkali minutu před odchodem do kabin. Za vodníky skóroval Matěj Lochman. Do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu.

Překvapivé vedení hostů

Vodní Stavby zaskočili Malesice, když pět minut po začátku druhého poločasu dokázal skórovat Jiří Haišman. Postupem času začaly Malesice přebírat otěže zápasu. Jejich tlak však ve vyrovnání nevyústil, naopak vodníci mohli své vedení navýšit po nařízené penaltě. Ta ale zůstala neproměněna. I tak si Vodní Stavby odváží z horké půdy v Malesicích tři body.

TJ Sokol Malesice
František Otýs (trenér): Soupeř byl vyrovnaný, ve druhé půli jsme udělali obrovskou minelu a hosté zvýšili na 2:1. Od 65. minuty jsme tlačili, ale nebyli jsme schopni vyrovnat.

TJ Vodní stavby Plzeň
Stanislav Větrovský (sekretář): Vodníci ubránili nejlepšího střelce přeboru a uštědřili domácím první porážku. A to ještě nedali penaltu.

J. Beran [-] - L. Hofmeister [-] (53. D. Červený [-] ) , R. Kazda [-] , J. Buršík [-] , M. Legát [-] , M. Otýs [-] , D. Punčochář [-] , S. Hora [-] , P. Henrich [-] , T. Čečil [-] , O. Brousil [-]

M. Dvorský [-] - T. Bláha [-] , T. Hric [-] , J. Větrovský [-] , P. Nový [-] - M. Nolč ml. [-] , M. Lochman [-] , P. Švarcbach [-] , V. Kolář [-] - P. Hrdlička [-] , P. Marek [-] (32. J. Haišman [-] )

ŽK: 89. J. Beran - 71. J. Haišman .
Hráči zápasu: T. Čečil - M. Lochman .
Místo: Tráva. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Pátek Dalibor - ADAMČÍK Miroslav, VOPAT Dušan.