1.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

--

Předpokládaný výsledek zápasu mezi týmy TJ Sokol Lípou a FC Chotěboří

9

Zápas s extrémě rychlým startem a prvním gólem již v první minutě zápasu se hrál za příjemného počasí s 72 diváky.

Velice rychlý start

Zápas začal bleskově rychle a to díky extrémně rychlému útoku Lípy a díky tomu že Josef Šrámek dokázal prorazit obranu hned při prvním pokusu. Tím samozřejmě Chotěboř zesměšnili a ta si to nechtěla nechat líbit. To ale nezměnilo nic na dominanci Lípy a ve 13. minutě skórovala znovu. To poté co se Vladimírovi Váchovi podařilo krásně prostřelit Chotěbořského brankáře. Chotěboř se ale nechtěla nechat a ve 41. minutě se podařilo Janovi Paidarovi střelit branku po krásné kombinaci před brankářem a tím posunout skóre na 2:1 pro Lípu. To ale pouhé dvě minuty po rozehrání Lípa opětovala a gólem Radka Háněla srovnala gól Chotěboře. Tím byla první polovina ukončena s výsledkem 3:1 pro Lípu.

Pomalá dohra druhého poločasu

Druhá polovina už až tak zajímavá nebyla, hráči polevili a k pořádné šanci došlo až v 70. minutě. Šance se povedla Filipovi Sochorovi který dokázal svoji šanci proměnit v krásnou branku. Zápas byl poté dohrán bez dalších extra zajímavých chvilek s finálním výsledkem 4:1 pro TJ Sokol Lípu.

TJ Sokol Lípa
Vladimír Vácha: Zápas přesně podle očekávání, škoda že jsme ke konci ještě nedokázali naprat více gólů do branky. Ale tak hlavní je výhra a ta byla zaručená.

P. Vašák [-] - R. Háněl [-] , V. Vácha [-] , J. Šrámek [-] , F. Sochor [-] (70. M. Škrabal [-] ) , M. Kříž [-] , J. Havel [-] (77. O. Souček [-] ) , M. Prokš [-] (80. J. Kutlvašr [-] ) , J. Prokš [-] , T. Kubát [-] , L. Starý [-]