5.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Napajedla rozhodly o své výhře ve Štítné již v prvním dějství

5

Hosté měli raketový vstup do utkání a již po půlhodině vedli o tři branky. Domácí pak utkání ještě zdramatizovali, ale vyrovnat se jim už nepodařilo.

Hosté vstřelili tři branky

Pavel Prešnajdr, trenér Štítné n. Vl.: „Úvodních třicet minut jsme snad na hřišti vůbec nebyli. Nedokáži si vysvětlit proč, výkony mladých jsou jako na houpačce. Kluci se na začátku jen dívali, naopak soupeř co vystřelil na bránu, skončilo gólem. Náš přístup byl tragický, na to jak pršelo, kluci nebyli do přestávky ani špinaví. Po přestávce jsme se dokázali dostat na dostřel, ale popravdě za úvod bychom si body ani nezasloužili. Kdyby kluci hráli jako v Morkovicích, určitě bychom duel zvládli.“

Domácí utkání ještě zdramatizovali

Josef Pospíšil, trenér Napajedel: „Úvod se nám velice povedl, rychle skóroval po standardce Simerský a ve 12. minutě zakončil brejkovou situaci Huťka. V této fázi jsme byli lepším mužstvem, domácí se dostali do jedné šance po našem špatném odkopu, ale gól z toho nebyl. Naopak ve 27. minutě se přízemní střelou trefil Dvořáček. Do druhého poločasu jsme nastoupili s vědomím, že se domácí budou tlačit do ofenzivy a v 55 minutě se zvedli gólem na 1:3. Do konce se Štítná snažila snížit náš náskok a nám se bohužel nepodařilo proměnit alespoň jednu šanci, abychom náskok zvýšily. Čtvrt hodiny před koncem jsme sice znovu inkasovali, ale závěr si už pohlídali.“