3.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2021-2022

--

Zliv doma porazila Římov 5:2.

2. T. Kučera , 41. J. Slavík (p.) , 50. T. Kučera , 67. T. Kučera , 69. J. Slavík - 21. R. Brožka , 56. R. Chyňava
12

Zliv má za sebou nepovedený start ligy, kdy ve dvou utkáních uhrála jen 1 bod. Římov přijel do Zlivy jako outsider, ale posilněn o vítězství z minulého kola s Lokomitovou ČB.

První poločas rozhodla penalta v závěru poločasu

Do zápasu vstoupili lépe domácí a hned ve 2. minutě šli zásluhou Tomáše Kučery do vedení, když se po standardní situaci prosadil hlavou a poprvé překonal brankáře hostí. 1:1  Po střelené brance měli stále více ze hry domácí, ale ve 21.minutě srovnal parádní střelou Radek Brožka a začínalo se od znova. Po vyrovnávací brance se začali dostávat do vyložených šancí opět domácí, ale branku dali až ve 41. minutě,  kdy byl po faulu na Kučeru nařízen pokutový kop, který proměnil Jakub Slavík. 2:1

Zlivský Slavík zkompletoval hattrick.

Druhý poločas začal jak první skončil, převahou domácích a po pěti minutách se prosadil opět Tomáš Kučera a bylo to 3:1. Hosté ze Římova, ale dokázali opět odpovědět. Po rohovém kopu se dokázal prosadit Roman Chyňava. 3:2. Domácí se však mohli spolehnou na útočníka Kučeru, který se v 67. minutě opět prosadil hlavou a dovšil tím svůj hattrick. 4:2  S hosty začalo být zle a pomyslný hřebíček nim zasadil Jakub Slavík, který v 69. minutě přidal svou druhou branku zápasu. 5:2  V poslední dvacetiminutovce se již nikdo neprosadil a zápas skončil 5:2

TJ Sokol Římov
Pavel Crkva (hráč): Kluci odvedli co bylo v jejich silách, děkuji a doufáme že body získáme za týden.