4.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2021-2022

--

Zápas byl zrušen

Rezerva Pacova si v nedělním utkání hladce poradila s Počátky

10

V nedělní odpoledne přivítal domácí Pacov na svém hřišti tým z Počátek. Domácí si po remíze s Lukavcem spravilo chuť a hostům nemilosrdně nasázeli pět branek.

Úvodní branku utkání vstřelil domácí Šauer

V úvodním dějství byla hra vyrovnaná s velkým množství brankových příležitostí, ale žádná z nich v gólem neskončila. O první branku zápasu se ve 30. minutě postaral Šauer, který si krásně našel nahrávku pod sebe a nedal hostujícímu brankáři šanci. O devět minut později zvýšil Pacov na dvoubrankový rozdíl, když po samostatném úniku přesně zakončil Rybčák. Ve zbytku prvního dějství nedošlo k žádné změně skóre a tak díky těmto dvěma vstřeleným brankám odcházeli do kabin spokojenější domácí.

Střelecký účet uzavřel opět Šauer

Do druhého poločasu vstoupily aktivněji Počátky, které také využily své šance a snížily na 1:2. Autorem hostující branky se stal Kníže. Odpověď na sebe nedala dlouho čekat a téměř vzápětí se po střele zpoza vápna prosadil Pučálek. Další branku domácích poté přidal opět Rybčák, který si poradil téměř totožně jako v případě své první branky v utkání. Na závěrečný pětigólový stav zvýšil v 67. minutě skvěle hrající Šauer, kdy dorazil vyražený míč úspěšně do brány.Ve zbytku utkání si domácí tento dostatečný náskok pohlídali a s velkým přehledem porazili Počátky 5:1.

V následujícím kole čeká rezervu Pacova utkání v Jiřicích. Dnešní poražené Počátky mohou své zaváhání napravit na domácím hřišti, kde přivítají Červenou Řečici.

TJ Slavoj Pacov B
O. Svoboda [-] - L. Rybčák [-] , R. Vítamvás [-] (46. E. Mareš [-] ) , Z. Rybčák [-] (75. L. Mládek [-] ) , P. Šauer [-] , M. Pučálek [-] , D. Přibyl [-] (65. J. Hanek [-] ) , L. Václavík [-] (46. J. Diviš [-] ) , L. Mařinec [-] , J. Rathouský [-] , P. Novotný [-]

TJ Spartak Počátky
D. Krejčů [-] - P. Neuber [-] , M. Kőrber [-] , J. Musil [-] (62. D. Kozelek [-] ) , J. Dvořák [-] (65. M. Burza [-] ) , D. Švarc [-] , M. Vitků [-] , M. Konvalinka [-] , R. Měkuta [-] , A. Kníže [-] , O. Plášil [-] (46. V. Škeřík [-] )

ŽK: 20. D. Přibyl , 29. L. Václavík , 49. M. Pučálek - 10. D. Švarc , 14. M. Kőrber , 28. M. Vitků , 36. A. Kníže .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: SVÍTIL Jaroslav - MLÁDEK Ladislav (N), KRÁL Petr (N).