6.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

--

0

V Tisu bylo k vidění vyrovnané utkání, kde však byli domácí efektivnější a drží si tak druhé místo v tabulce.

Dva góly Miřátského poslali domácí do vedení

Na začátku zápasu hosté vlétli na domácí Tis, kdy šli několikrát v přečíslení na domácí obranu, ale nic z toho nevytěžili. Největší šanci měli hosté v 5.minutě, kdy po centru nedokázali trefit prázdnou bránu. Ve 14.minutě se opřel do míče J.Zezulák, ale z 25 metrů trefil břevno. Ve 22.minutě si J.Miřátský naběhl za obranu a v poklidu přehodil brankáře - 1:0. O pět minut později se hosté dostali do vápna, ale přestřelili branku. O chvíli později hosté přečíslili obranu Tisu, ale opět z toho nic nebylo. Ve 30.minutě se projevili také domácí v podobě J.Miřátského, který tentokrát zkouší střelu po zemi, brankář ale jeho střelu vystihl. O pět minut později však už J.Miřátský brankáře tvrdou střelou prostřelil a zvýšil tak náskok domácích. Před koncem poločasu ještě utekl T.Vacek po lajně a nacentroval míč do vápna, ale spoluhráči jeho snahu neopětovali.

Ve druhé půlce už nebylo moc co řešit

Ve druhém poločase už domácí převážně kontrolovali hru. Ve 47.minutě se k trestnému kopu postavil M.Kozlík a krásnou střelou nedal brankáři šanci - 3:0. O deset minut později se i hosté dočkali gólu, ale pouze korigovali výsledek na 3:1, kdy skóroval M. Pospíšil. Poslední tečku mohl udělat P.Sojka, ale jeho střela skončila na břevně. Tři body tedy zůstaly v Tisu.

FC Chotěboř B
Turek Jiří, trenér FC Chotěboř B: Bohužel jsme hráli špatně. Máme ještě mladé mužstvo a strašně nezodpovědně bráníme a to nás stojí body. Jinak to byl vyrovnaný zápas, ve kterém byl soupeř efektivnější

TJ Tis
R. Havel [-] - P. Benák [-] , M. Mišta [-] , J. Bárta [-] , V. Mareš [-] - M. Kozlík [-] , T. Vacek [-] - J. Novotný [-] (75. P. Šiška [-] ) , J. Miřátský [-] (56. P. Sojka [-] ) , J. Zezulák [-] , J. Novotný [-] (67. V. Kafka [-] ) -

T. Dobrovolný [-] - F. Janda [-] , J. Novák [-] , T. Kohout [-] (59. A. Turek [-] ) , M. Běloušek [-] , P. Krédl [-] (46. J. Šimoňák [-] ) , M. Pospíšil [-] , P. Ledvinka [-] , M. Dočkal [-] , F. Tůma [-] , O. Šimon [-]

ŽK: 57. J. Novotný - 47. P. Ledvinka , 87. J. Šimoňák .
Hráči zápasu: P. Benák - J. Novák .
Místo: Tis. Počet diváků: 60. Rozhodčí: NENADÁL Pavel - KOLÁŘ Jan, ŠŤASTNÝ Jakub.