5.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

--

0

Velmi důležitý zápas čekal obě mužstva v 5. kole podzimní sezóny. Setkali se totiž týmy ze spodní části tabulky a zejména Nový Rychnov už by potřeboval nějakou vzpruhu v podobě bodů, poněvadž se stále drží s jedním bodem na posledním místě tabulky.

V prvním poločase nic nenasvědčovalo tomu, že si domácí zastřílí

V Černovicích bylo k vidění oboustranně rychlé a pohledné utkání, ve kterém domácí fotbalisté podali odpovědný a obětavý výkon ve všech řadách, když hostům chybělo potřebné štěstí při zakončování šancí. V 10. minutě při rozehrávání trestného kopu dobře postavený L. Koller stanovil poločasový stav na 1:0. Vše důležité se nadále odehrálo až ve druhé půli.

Černovičtí stačili přidat za poločas dalších 5 gólů

Ve 49. minutě opět rozvlnil síť brány hostů Koller, když zakončoval po krásném a přesném centru T. Kohouta. O 10 minut později, po faulu z trestného kopu do odkryté části branky upravil svůj hattrick tentýž hráč. Poté po přihrávkách P. Jonáka a T. Kohouta dvěma brankami zatížil konto soupeře rychlonohý R. Kubů. V 83. minutě D. Maštalíř patičkou k pravé tyči upravil konečný stav na 6:0, pro oba týmy důležitého utkání. Hosté i za nepříznivého stavu bojovali až do 90. minuty hry. Ze svého výkonu a výše prohry však byli značně rozčarováni.

TJ Sokol Černovice
Josef Hadrava, trenér TJ Sokol Černovice: Všichni hráči si byli vědomi důležitosti utkání. Předvedli odpovědný a obětavý výkon ve všech řadách, který dokázali zužitkovat brankami v soupeřově síti.

TJ Start Nový Rychnov
Březina Vratislav, vedoucí TJ Start Nový Rychnov: Nechci se vyjadřovat. Mužstvo a úroveň hry musí zhodnotit trenér, ten však mezitím odjel domů.

K. Vošahlík [-] - D. Maštalíř [-] , J. Hadrava [-] (88. V. Hůlka [-] ) , P. Jonák [-] , M. Míka [-] , B. Bíro [-] , Š. Paclík [-] (78. V. Novák [-] ) , V. Míka [-] , T. Kohout [-] , R. Kubů [-] (90. P. Matoušek [-] ) , L. Koller [-]

I. Císař [-] - M. Parkan [-] , J. Červenka [-] , R. Koubek [-] , D. Karpíšek [-] - J. Mareš [-] , O. Kratochvíl [-] , V. Mareš [-] , J. Kratochvíl [-] - L. Ehl [-] (46. M. Mugrauer [-] ) , L. Císař [-] (46. M. Hájek [-] )

ŽK: 25. Š. Paclík , 29. R. Kubů , 35. L. Koller , 44. P. Jonák , 87. D. Maštalíř - 37. J. Červenka , 54. I. Císař , 54. R. Koubek , 58. M. Parkan .
Hráči zápasu: R. Kubů , L. Koller .
Místo: Černovice. Počet diváků: 64. Rozhodčí: NOVOTNÝ František - MÜLLER Jiří, FABEŠ Roman.