13.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Nováček zakončil podzim třetím místem

0

Šmolovy jako nováček zvládli soutěž parádně. Hned v první sezoně se ukázali v tom nejlepším možném světle a po podzimu jsou na třetím místě. A druhé místo jim uteklo pouze kvůli horšímu skóre. Poslední duel letošního kalendářního roku vyhráli doma s Přibyslaví, které opět nevyšel vstup do utkání a už po dvanácti minutách prohrávala o tři branky.

SK Přibyslav B
Jiří Stejskal, hrající trenér: „Opět jsme měli špatný začátek a soupeř toho využil a po chvíli vedl 3:0. Po změně stran se hra srovnala, Šmolovům jsme se vyrovnali v důrazu, ale nezmohli jsme se na víc než na jednu branku. Domácí dokonale využili podmínek, v prvním poločase hráli z kopce a po větru, ale my jsme ve druhé půli tyto výhody nevyužili tak, jak jsme mohli. Soupeř si tři body za první poločas zasloužil. My jsme mohli jet po čtvrt hodině jet domů.“

TJ Šmolovy
M. Dygrýn [-] - M. Petr [-] (57. V. Kocman [-] ) , J. Hrdlička [-] , A. Vaněček [-] , J. Dočkal [-] (70. D. Toman [-] ) , J. Kučírek [-] , J. Martínek [-] , M. Horák [-] , O. Kruml [-] (59. M. Kulhánek [-] ) , R. Polák [-] , T. Beran [-]

A. Sybera [-] - A. Vostál [-] , J. Kárník [-] (46. J. Prchal [-] ) , B. Mokrý [-] (46. D. Tvrdík [-] ) , O. Kárník [-] (46. F. Klement [-] ) , J. Žalud [-] , J. Imramovský [-] , M. Pátek [-] , A. Mikulinec [-] , L. Furgeri [-] , P. Málek [-]

ŽK: 34. O. Kruml , 65. M. Horák - 18. A. Sybera , 40. J. Žalud .
Hráči zápasu: J. Hrdlička .
Místo: Šmolovy. Počet diváků: 70. Rozhodčí: PROKŠ Jiří - FULIER Zdeněk, BALOUN Vladimír (N).