10.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Staré Ransko si pořádně zastřílelo

0

Do Ranska přijela Lipnice, které se v aktuální sezoně moc nedaří. Se sedmi body je na předposledním místě. Trápí jí hlavně koncovka a vytváření šancí. Ani příchod útočníka Lukáše Součka jí moc nepomohl. Domácím se naopak vydařily poslední dva domácí zápasy na jedničku. Před dvěma týdny s přehledem přestříleli Světlou (7:1) a teď Lipnici (6:0).

TJ Sokol Lipnice nad Sázavou
Tomáš Rojka, hrající trenér: „První poločas byl vyrovnaný. Ve druhém poločase rozhodly první dvě střely. Jedna šla do šibenice a druhá byla angličan. Takže jsme prohrávali 3:0 a to nás položilo.“

TJ Spartak Staré Ransko
M. Ročárek [-] - R. Kafka [-] , M. Janáček [-] , P. Novosad [-] , M. Říha [-] - T. Dohnal [-] (77. F. Dymáček [-] ) , J. Dymáček [-] , M. Vavroušek [-] , V. Vavroušek [-] - P. Machovec [-] (68. T. Málek [-] ) , A. Havlíček [-] (62. J. Pecina [-] ) -

P. Bárta [-] - P. Šíma [-] , T. Hradecký [-] , M. Krupička [-] - P. Dolejší [-] , T. Horák [-] , R. Kubát [-] - L. Souček [-] - J. Dolejš [-] , J. Klofáč [-] , A. Bláha [-] (68. T. Rojka [-] )

ŽK: 8. M. Janáček , 36. M. Říha , 52. T. Dohnal , 56. A. Havlíček - 36. J. Dolejš , 38. A. Bláha , 51. T. Hradecký .
Místo: Hřiště. Počet diváků: 50. Rozhodčí: PROKŠ Jiří - JIRSA Lukáš, JIRSA Miloš.